Tekil Mesaj gösterimi
  #3 (permalink)  
Alt 31.05.10, 21:02
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: İsrail'in Bu Vahşetine Karşılık Türkiye'nin Yapması Gerekenler?

Bu siyasilerle hiç bir şey yapılabileceğini düşünmüyorum...
Bakın X PARTİ - Y PARTİ yada Z PARTİ DEMİYORUM tamamen hepsini dahil ederek sölüyorumki bu siyasilerle bu iş yürümez...

Daha adam akıllı sert , yumruğu masaya vurur cinsten bi açıklama yapan olmadı bile...
Ne yapabilirki bu el ayak öpücüler... Yıllardır alışa gelmiş bir şekilde Amerika nederse yapmaya o kadar alışmışlarki tepki vermek için allah bilir Amerikadan gelicek tepkiyi bekliyorlardır...

Aslında yapılması gereken basittir... Türk Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bölgeye BİR yada DAHA FAZLA FIRKATEYN sevkedip bölgenin güvenliğini ele almalı... Hatta ve hatta biraz da abartmam gerekirse uygun karşılık olması bakımından '' İsrail'in sanki babasının toprağıymış gibi rahatça Gemilere saldırı düzenlediği ULUSLARARASI SULARDA yakaladığımız İsrail'e ait tüm gemi , bot ve fırkateynlerinide batırmalıdırlar''... Tabi bu benim şahsi görüşüm , katılırsınız katılmazsınız herkesin fikrine de saygı duyarım...

YanlıZKurT demiş ki:
- bence israil küçük bi yer orayı yok edicek kadar uçak gönderelim
Adamların Savunma sistemleri yokmu kardeşim ?
Anlıyorumki Ordu ve Savunma Silahları dalında pek bi bilgin yok... ( Bunu seni küçük görme falan gibi amaçlı değilde , bu konuda az bilgi sahibi olduğunu anladığım için söledim sadece kardeşim...)

İsrail yıllardır İRAN tehdidine karşı kendilerine koruma amaçlı çeşitli koruma ve savunma sistemleri geliştirdi... Bizim oraya göndereceğimiz Jetleri düşürmeleri çok ufak bir zaman alır onlar adına ayrıca bu senin dediğinde '' SOYKIRIM '' gibi bir şey olur ben katılmıyorum...
Bu operasyonu gerçekleştirenleri yada izin verenleri ele geçirmedikten sonra ( ÖLÜ yada DİRİ ) bi işe yaramaz...

Bu mesaj; zgrock tarafından '31.05.10 - 21:05' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Teşekkür Edenler: