Tekil Mesaj gösterimi
  #9 (permalink)  
Alt 31.05.10, 16:25
ChakR@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ChakR@
Kovuldu!

Kaydolma: 30.05.10
Erkek
Teşekkürler: 4
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hitler'le ilgili müthiş iddia

ZipMaker demiş ki:
- Size doğarken Türk, Yahudi, Alman mı olmak istersin diye soruyorlar mı? İnsanları ırkı yüzünden suçlamak, öldürmek çok yanlıştır. Buna destek vermeniz de sizin bir o kadar cahil ve faşist olduğunuzu göstermektedir. Milyonlarca Yahudi hunharca katledilmiş ve Almanya bu yüzden milyonlarca avro tazminata mahkum olmuştur. Dünyanın Filistin halkının öldürülmesine seyirci kalması ırkçılığı desteklemeyi gerektirmez. Aynı zamanda o topraklarda Yahudilerin de öldürüldüğünü unutmayın. Olaya sadece Müslümanlık açısından bakarsanız hata yaparsınız. İnsanlara ırkıyla, diniyle, diliyle yaklaşmak yerine onları insan oldukları için sevmeyi deneyin.

Ayrıca ben kimseyi düşüncesinden dolayı siteden uzaklaştırmam. Ancak düşünce tarzınız hiç hoş değil. O savunduğunuz katil Hitler sizin ailenizi katletmiş olsaydı burda bas bas bağırıyor olurdunuz.
su konusmana bakarak tam bır vatan haını yahudı sempatızanı turk dusmanı oldugunu daha ıyı anlıyorum cehalet sızın ıcınıze ıslemız ....

ınsanı yardım tasıyan gemılerdekı masumları katledende sızın gıbı çürümüş beyınlı faşistler

gun gelecek arkasına saklandıkları taşlar yahudı benı arkamda saklanıyor dıye haykıracak ....

kendı peygamberını olduren lanetli kavımı desteklemeye devam et senınde yarın onların yanı rahat

allah sızı ıslah etsın