Tekil Mesaj gösterimi
  #40 (permalink)  
Alt 29.05.10, 23:52
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Dik Duruş Ve Yürüyüşün Evrimi

Furkanım ben Din'i savunanlara karşı değilim gayet tabi savunucaksınız ve savunucağız...

Ve sölediğinde bi sözüm yok inanmamak pek tabi senin bizim yada herkesin elinde tıpkı inanmakta olduğu gibi...

Benim sölediğim şey burada bu başlık altında bu başlığa uygun sayılan bi konu paylaşılmış siz buna sadece katılıyorum yada ben katılmıyorum diyip geçebilicekken ( seni kastetmiyorum ) polemik yaratıcak kelimeler kullanıyorsunuz...

Eee bende katılmıyorum yani daha önceden Nötr olduğumu sölemiştim zaten bu konuya buda bir nevi katılmamak demektir...

Ancak ben niye buradaki diğer arkadaşlar gibi hemen konuyu başka yerlere çekmiyorum ( sebebi basit saygıdan dolayı... )

Paylaşımı beğenirsin , beğenmezsin hoşuna gider yada gitmez ancak kötülemek gerekmez , bak istiyince senin gibi ne güzel veriler bulupta burada karşı tez ortaya koyucak arkadaşlar varsa Dini içerikli Evrime karşıt tezi Din başlığı altında paylaşsın burayada sadece linkini koyup desinki ben inanmıyorum bakın sebebide bu mesela

Sizcede böle daha güzel olmazmı burada gereksiz polemikleri girip birbirimizi kırmak yerine... Bu tartışmanın sonu hiç iyi değil benden sölemesi...

Not : Bu arada Abbasilerdeki , Selçuklulardaki din ve bilimi eşit tutup çalışmalar yürüten kişilerden birini söleyebilirmisin bana peki kardeşim hala onların buldukları yada ürettikleri yada üzerine tez yürüttükleri bi şeyin hala geçerliliği olduğu