Tekil Mesaj gösterimi
  #38 (permalink)  
Alt 29.05.10, 20:12
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Dik Duruş Ve Yürüyüşün Evrimi

Evettt...
Çok sağolun arkadaşlar beni bir kez daha haklı çıkardığınız için...
Yapamadınız demi yani tutamadınız kendinizi ben bu olayın buralara geliceğini tahmin ederek her seferinde size DİN ve BİLİMİN ayrı konuları ayrı gerçekleri savunduğunu söledim ve hep ortamı yumuşatmaya yönelik dini soruları uzak tutmanızı söledim...
Arkadaş çok bile dayandı...
Dini sorular soran herkes kendine göre çok haklı nedeni onlara göre sorgulanmaz bir tabudur din... Asla bir şey düşünülmez aksi şeklilde... Yaratıcı vardır ( Allah - Tanrı - Yahuda dine göre değişir ) ve insanlar bu şekilde yaratılmıştır...

Bilimcilere göre iş başkadır... Onlar her şeyi sorgular onlar için tabu yoktur... Madem durum böle iken bizim için önemli olan Dini neden çok basit bişeymiş gibi her fırsatta tartışma içine atıyorsunuz Çocuk gelmiş BİLİM ve TEKNOLOJİ bölümüne bu konuyu açmış rahatsızmı oldun aksini düşünüyorsun yada sinirmi oldun ?
Git abi DİN ve İNSAN'dı sanırım bölümün adı aç orada buna karşı bi konu ancak verilerle dökümanlarla... Kurandan ayetler yada Hadislerle aç ki seninde geçerliliği olan bi tezi,n oluşsun... Burada Klavye Delikanlılığı ile değil Medenice Verilerle Tartışın... Bilime Din'i Din'ede Bilimi alet etmeden...