Tekil Mesaj gösterimi
  #16 (permalink)  
Alt 29.05.10, 10:01
birbakıpçıkıcam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
birbakıpçıkıcam
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 29.06.09
Kadın - 31
Teşekkürler: 247
Üyeye 174 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: yardımmmmmmm anammmmm

zgrock demiş ki:
- Köpekleri nasıl durduracaklardı peki kardeşim
Onlar köpekleri yok etmek için kamikaze saldırısına benzer bi saldırı yaptı ve intihar görevini kendileri kabul ettiler...

Ayrıca Jo'yu orada bıraktı diye kızıyorsunuz ancak başka çaresi olmasa sence bırakırmıydı... al sana 5.sezon finalinden bi sahne artık mecbur kaldığı için Sam 'i ilk olarak kendisinin açtığı ( Atlıların yüzükleriyle ) kafese doğru gitmesi için ufaktan itekliyor ve bunun sonucunda kardeşini bile asla tekrardan göremeyeceğini bilmesine rağmen... Sırf dünyada diğer insanların bi şansları olsun kıyamet yaşanmasın diye kardeşinden bile vazgeçebiliyor...

Tamam aile ve arkadaşlar çok önemlidir ancak bir düşünün sırf sizin çevrenizdeki 1-2 insanınmı hayatı kurtulsun yoksa sizin durdurmak istememeniz yüzünden daha fazla masum kişimi ölsün

Ben sadece Dean'in onlarıda öldürmemek için sonuna kadar savaşacağını düşünüyordum. Bir anda onları terk edince hayal kırıklığına uğradım. Sanırım Jo'yu seviyordu yada sevse iyi olurdu Sadece biraz daha çabalasa bile yeterli olurdu ama çok çabuk vazgeçti gibi geldi bana
Teşekkür Edenler: