Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 20.05.10, 20:46
SomeOne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
SomeOne
Uzman Baykuş

Kaydolma: 16.09.09
Erkek
Teşekkürler: 11
Üyeye 282 kez teşekkür edildi
Standart Bir Yazı Yazacağım Sizce Ne Üzerine Olsun?

Arkadaşlar Konular Ve Başlıkları Aşağıda Belirttim.Seçim Sizin...

1-) Buğulu Cam:..

Buğulu Cam,Selin Adlı Bir Kızın Karşı Evlerinde Oturan Aliye Teyzenin, Yüzünü Tam Göremediği Bir Katil Tarafından Öldürülmesi İle Başlar.Olay Bununla Kalmaz...Katil Selin'in Kendisini İzlediğini Fark Eder ve Olay Bu Şekilde Devam Eder...

2-) Karga:..

Sene 1947,Kasabamızda Lanetli Bir Evde Yaşayan Lanetli Bir İnsan Varmış.Bu İnsan Tanrı Tarafından Cezalandırılmış.Yani Bizler Öyle Duyduk.Anlatılanlara Göre Çook Önceden Cinayet İşler,İnsanları Gasp Eder Ve Tanrıya İnanmazmış.Ve Bir Gün Bir Dağın Tepesine Çıkıp Eğer Gerçekden Varsan Beni Cezalandır.Gerçekden Çok Eminmiş Bir Şey Olmayacağına Fakat Birden Gök Yüzü Kararmış.Gri Tonda Bulutlar Adama Doğru Yaklaşıyormuş.Bunun Bir Tesadüf Olduğunu Zannetmiş Halbuki Onu Bekleyen Felaket Sadece 1 Dakika Ötesindeymiş.Ve Aniden Bu Kadar mı? Bana Gönderebildiğin Tek Şey Bu Küçük Bulutcuklar mı? Ve Bulutlar Adamın Üzerine Geldiğinde Bir Işık Görülmüş.Işık Çıktıkdan Sonra Kimse Hiç Bir Şey Göremez Olmuş.Tek Algılayabildikleri Şey Adamın Çığlıklarıymış.O Günden Sonra Adamın Vücudu Bir Yaratıkdan Farksızmış.Halk Ona "Lanetlenmiş" Adını Takmıştı.Ve Adam O Eskimiş Evin Çatlamış Pencerelerine Çıkıp " Birgün Bunları Sizlere Ödeteceğim.Bir Gün Pişmanlık Duyacaksınız Ama Çok Geç Olacak " Diye Bağırmış.O Günden Bu Güne Yaşadığı Evden Takırtılar Geldiği Söyleniyor.Açıkcası Geçen Gece Evinde Bir Işık Ve Bir Çığlık Duydum... Belki Tüm Kehanet Gerçektir...
Sponsor