Tekil Mesaj gösterimi
  #49 (permalink)  
Alt 18.05.10, 22:01
-KaRaNT!Na- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
-KaRaNT!Na-
V.I.P.

Kaydolma: 28.01.10
Erkek
Teşekkürler: 69
Üyeye 493 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Fener geyikleri gel kaçırma(video,resim herşey var)

zgrock demiş ki:
-
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Uğur şu linke bi tıkla ve bak bakalım kardeşim
Sizin tek renginiz ( Sarı - Lacivertmi? ) yoksa ;
KIRMIZI - BEYAZDA dahilmi ( Bi bakın bakalım fenerbahçeliler başkalarına bukalemun derken vatan millet duygusundan en yoksun çoğunluktaki taraftar kitlesi hangi takımda...)

Ayrıca bir diğer renginizde sakın Liverpool'un renkleri olmasın ;
İşinize gelince tarihi madara olduğunuzda hemen haklı çıkmak için Beşiktaş'ı şikeci , Galatasaray ve Beşiktaş'ıda yalaka ilan ediyorsunuz ya hani 8-0 yenildiğimizden beridir her fırsatta çok büyük marifetmiş gibi bizimle dalga geçenler Fenelimi değilmi ?
Bana bunlarla gelin arkadaşım
Şimdi siz bizim sizle espri yollu takılmamıza ki ben daha geçen gün böle bile uğraşmamıştım çekemeyince bozuluyorsunuz ( sırf bir diğer türk takımını çekemiyorsunuz ) aynı işi yıllardır bize Liverpool için yapıyorsunuz... verdiğim linkte görüceğiniz gibi galatasaray'a karşı yaptığınızda ortada... takımınıza bukalemun demek zormu geliyor yoksa

NoT : Bana yorumda bulunacak arkadaşlardan rica ediyorum seviyeli yorum yapsınlar işi tadıyla tuzuyla yapalım... Akşam akşam gerilmeye hacet yok
Resimdeki Arsenal yazısı montaj olduğu çok açık ve belli..

Diğer bir ususta biz örneğin 6s atletiko ile maç yaparken atletikoyu tutmuyorum demiyorum! Tutuyorum evet ama kazandı diye çıkıp sokakta atletiko forması giyip bağırmıyorum eğlenmiyorum... Ya siz ne yapıyor sunuz?

Ayrıca sizin 8-0 maç sonucu kendi taraftarınızın bile dalga geçmesine neden oldu hatta çarşı grubu dağıldı...

Benim sinir olduğum nokta kendileri lig 1. sinin 11 puan gerisinide ligi bitirmişler gelmiş bursa hava atıyorlar bide sanki şampiyon kendileri olmuş gibi seviniyorlar... İşte tamam şampiyon olamadık ama bursayıda tebrik etmedim değill

Tekrardan söylüyorum Şampiyon Olan Bursa sporu Tebirk Ediyorum!

oğuzzz demiş ki:
- sen sazan gibi herşeye atlama

uğur şu resmede bak
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.
Allah allah gs taraftarı içinde bir fb li ve hala sağ!

Bu mesaj; -KaRaNT!Na- tarafından '18.05.10 - 22:03' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.