Tekil Mesaj gösterimi
  #28 (permalink)  
Alt 18.05.10, 21:38
_JHendRix_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
_JHendRix_
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 17.09.09
Erkek
Teşekkürler: 397
Üyeye 269 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Fener geyikleri gel kaçırma(video,resim herşey var)

SuPeRnAtUrAl_FoReVeR demiş ki:
- yaa bak hala komiksin..tamam bak size yeni bir iş buldum gsli ve bjkli kardeşlerim..
HAYVANATBAHÇESİ
en azında fındık fıstık yersiniz gol yiyeceğinize
Ordada ilk işim seni yemek olcak sen raat ol

zgrock demiş ki:
-
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Uğur şu linke bi tıkla ve bak bakalım kardeşim
Sizin tek renginiz ( Sarı - Lacivertmi? ) yoksa ;
KIRMIZI - BEYAZDA dahilmi ( Bi bakın bakalım fenerbahçeliler başkalarına bukalemun derken vatan millet duygusundan en yoksun çoğunluktaki taraftar kitlesi hangi takımda...)

Ayrıca bir diğer renginizde sakın Liverpool'un renkleri olmasın ;
İşinize gelince tarihi madara olduğunuzda hemen haklı çıkmak için Beşiktaş'ı şikeci , Galatasaray ve Beşiktaş'ıda yalaka ilan ediyorsunuz ya hani 8-0 yenildiğimizden beridir her fırsatta çok büyük marifetmiş gibi bizimle dalga geçenler Fenelimi değilmi ?
Bana bunlarla gelin arkadaşım
Şimdi siz bizim sizle espri yollu takılmamıza ki ben daha geçen gün böle bile uğraşmamıştım çekemeyince bozuluyorsunuz ( sırf bir diğer türk takımını çekemiyorsunuz ) aynı işi yıllardır bize Liverpool için yapıyorsunuz... verdiğim linkte görüceğiniz gibi galatasaray'a karşı yaptığınızda ortada... takımınıza bukalemun demek zormu geliyor yoksa

NoT : Bana yorumda bulunacak arkadaşlardan rica ediyorum seviyeli yorum yapsınlar işi tadıyla tuzuyla yapalım... Akşam akşam gerilmeye hacet yok
Sağolasın Özgür abigeri dönmüşsün hoşgeldin abi