Tekil Mesaj gösterimi
  #30 (permalink)  
Alt 03.05.10, 05:37
mutfak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mutfak
Moderatör

Kaydolma: 10.09.09
Kadın
Teşekkürler: 50
Üyeye 387 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türban Tartışması (Atilla Yayla)

Bütün sayfaları okudum ve bu bölümün açılmasının sebebi tartışarak bir sonuç elde etmek veya birbirimizi daha yakından tanıyarak.. nasıl bir görüşe veya düşünceye sahip olduğunuzu bilmektir ama benim gördüğüm şu siz birbirinzle nasıl tartışacağınızı bilmiyorsunuz.. eğer güçlü bir iradeye sahip iseniz burda birbirinize kırıcı laf veya hakaret etmek yerine konu ile ilgili bilgileri paylaşın ne biliyorsanız somut delilller yada bilgi arşifi sunun.. ve kendi düşüncenizi sunun... bu yorumum sen sen sen veya şu gibi bir bireysellik göstermiyorm.. toplu halde hepinize söylüyorum... tartışmak çok güzel bir şeydir.. ama bunun bir kuralı vardır.. lütfen kuralları bilin.. kişisel hakaretlere dönüşmesin.. şimdi bunu yazıyorum ama benim üzerime geleceksiniz.. Sorun değil..
şunu görmelisinizki her kırıcı bir hakaret yaptığınızda sizde zarar görürsünüz karşıdakide.. açıkcası bir bayan olarak bu tartışmaya girmek pek istemiyorum çünkü belli seviye ölçüleri yol olmuş.. umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.. sonduraq son yazdığın mesajdaki kırdıysam ödürdilerim.. sözü.. işte bunun için bunu yazma ihtiyacı duydum.. yani söyliceğiniz daha doğrusu yazacağınız cümleler kelimeler.. kişiye ulaştıkdan sonra geriye dönüsü yoktur.. yani laf ağızdan bir kere çıkar.. sonra pişman olmayın

Saygılarla..
Teşekkür Edenler: