Tekil Mesaj gösterimi
  #29 (permalink)  
Alt 03.05.10, 04:12
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sonduraq
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türban Tartışması (Atilla Yayla)

Nomad Cevap vermek vermemek senin elinde zorla bana cevap ver demiyorum =) .Furkan Alınmadın inşallah?. Kırdıysam Özür Dilerim.

Nicontinal bi kısmına katılıyorum söylediklerinin Eskiden sağcı solcu demişler daha sonra Türk Kürt Turbanlı Türbansız Bizi bölmeye çalişıyolar böylelikle 2 ye ayrılmamızı istiyolar.Savaş ile yapamadıkları şeyleri böyle yaparak Türkiyeyi daha kötü kaosa sürüklemek istiyorlar.Ben bildim bileli hep 2 yaka var Ülkede

Başbakan işine gelmeyen gazetecileri arttıyor içeriye ergonekondan
İşine gelmeyen ona rahatsızlık veren diktatörlük için askerleri bile yüksek rütbelileri attırıyor ki konuşmasın die Ergenekonmuş Balyozmuş Darbelermiş
Bunlar bugüne kadar darbe yapmadıda bugünmü yapacaklar bu adamlar?
Böyle bi başbakanımız olurmu ya Yüksek Anayasamıza Muhalefetin adamları diyen. Bir başbakan?Türban bugüne kadar kamusal alanlarda memuriyet durumlarında yasak ise halk istedi diyedir.Bir ara çıkmıştı hatırlayın halk tepki göstermişti birden hemen yapamadılar.Gerçi türbanı yapsada artık bence bişey değişmez bu Ülkenin Askerleri savcıları o sebepten bu sebepten elleri kolları bağlanıyo danıştay binalarına bombalar konuluyo ...
Teşekkür Edenler: