Tekil Mesaj gösterimi
  #28 (permalink)  
Alt 03.05.10, 03:33
Nicotinal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Nicotinal
Ergen Baykuş

Kaydolma: 16.12.09
Erkek
Teşekkürler: 49
Üyeye 43 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türban Tartışması (Atilla Yayla)

Bu tartışma bitmeyecek dimi ?? İnsanımız birbirini dinsiz dinci diye mühürlemeye devam edecek, Birileri bunu serbest bırakacam diyerek birileri bıraktırmayacam diyerek oy almaya ve yine bizi kandırmaya devam edecek , Yapıcam diyen 8-9 senedir hiç bişey yapmayacak elinde çok çok büyük siyasi güç ve karar alma mercisini bulundurmasına rağmen şahsi korkuları nedeniyle yapmayacak ve bana yaptırmıyorlar diye bide mağdur edebiyatı yapıp seçmenini 2. kez kandıracak..Eee nerde bitcek bu kısır döngü biz bitirmeyeceksek kim bitircek Allah aşkına..Elinizi vicdanınıza koyun da düşünün biraz burda dahi kamplaşıp bunlar şunlar demeye başlamışsınız bu millet bu değil arkadaşlar lütfen kendinize gelin..Asıl konuya gelecek olursak bu konu gerçekten bıktırdı beni ne haliniz varsa görün demek geliyor içimden ama diyemiyorum ve başörtüsü-türban denklemindende anlamıyorum benim annem de takar başörtüsü ama şuan takanlar gibi değil eski usul bilirsiniz az çok.Türban dedikleri daha farklı diye biliyorum ama bence üniversitelerde serbest olmalı ki adamlar terör örgütüyle bağdaşmış puşilerle bilmem nelerle fink atıyolar okullarımızda..Onu yasaklamayan bunu da yasaklamasın kardeşim.Yada onuda yasaklasın kendiyle çelişmesin..Devlet kurumlarındaysa olmamalı bence çünkü bu ülke artık kamplaşma ülkesi ve oralarda türbanlı türbansız ayrımları başlarsa ki bu hukümet oldukça bu olur, işin içinden hiç çıkılmaz yazık olur bu devlete..
Teşekkür Edenler: