Tekil Mesaj gösterimi
  #16 (permalink)  
Alt 01.05.10, 16:26
foremost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
foremost
Uzman Baykuş

Kaydolma: 05.01.10
Erkek - 33
Teşekkürler: 129
Üyeye 56 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türban Tartışması (Atilla Yayla)

sen demişsinki
İşin özüne gelirsek anlatmak istediğim şu: Hiç kimsenin kadınlarımızın başörtüsünü, namusunun simgesini zorla bıraktıramaz. Eğer çok sıkıntı yaratıyorsa bu konu gidin referanduma.

öncelikle baş örtüsü ayrı,türban ayrı şeyler sen bilmiyormusun ?
baş örtüsünün başımın üstünde yeri var
belli bir yaşın üstündeki ninelerin, teyzelerin başlarını örtmek için, geleneklere uygun olarak taktıkları, hiç bir siyasi amacı olmayan, sadece bir alışkanlık sonucu takılan başörtüsüyken, sadece kurallara aykırı olduğu için, huzursuzluk yaratmak için takılan, siyasi bir araç haline getirilen kumaş parçası türbandır
konu başlığını yanlış okumadıysam eğer türban tartışması yazıyor demi baş örtüsü deyil

Türban namusun simgesimi
Ankaralılar Keçiöreni bilir
melih gökçeğin kalesidir %85i ampülcüdür
ordaki kızların %85i de türbalıdır
türban namusun simgesi ise neden bunlar parkda gizli gizli yiyişiyor ?
ben öpüşmek namussuzlukdur demiyorum benim için sıradan bişey ama türbanlı kesim öyle düşünmeyen insalar deyilmiydi ? onlar bazı gerçekleri görmeyen,din din din diyen insanlar deyil mi ?

haklısın referandumada gitmekde bişey degiştirmez çünki Keçiören örneğindede oldugu gibi malesef Türk milletinin çoğu cahil adamlar,kaç senedir bir yalancının peşinden giden adamlar
yalancı kelimesi çook az kalır ama ergenekondan içeri girmek istemem

bak bizim siteden buldum
Zübeyde Hanım ne diyor
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

ayrıca Fetullahdan ne beklenirki
beterin beteri vardır oda Fetullahdır

Bu mesaj; foremost tarafından '01.05.10 - 16:35' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.