Tekil Mesaj gösterimi
  #99 (permalink)  
Alt 29.04.10, 20:58
Myzrael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Myzrael
Yavru Baykuş

Kaydolma: 12.02.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 2 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 5. Bölüm izle - Altyazılı (14. Sezon)

NaMaLeSsS demiş ki:
- asmak lzm bu itleri ya

bence senide asmak lazım.

vEssELaM demiş ki:
- Bu filmi izlemek için girmiştim bu siteye arkadaşlar ve bu bölümü izlerken (Hz. Muhammed s.a.v.) efendimizin adını okur okumaz videoyu durdurdum ve bu gece bu yorumu yazmak için kaydoldum.
Arkadaşlar bu filmin amacı dalga geçmek; evet olabilir hayatla dalga geçebilir, yaşadıklarımızla, söylediklerimizle her şeyle dalga geçebilir, ama bu dünyanın içinde yaşadığımız saçma sapan şeylerin dışına çıkıp gidipte Hz Muhammed efendimize ya da Allah'ımızla dalga geçmesini hangi beyin kapasitesiyle komıklık ya da eleştiri özgürlüğü olarak görüyorsunuz özellikle siz (cans087). Şahsen Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizle dalga geçen bir Amerikan çizgi filminde bunu komiklik olarak gören ve öyle görmeyenleride geri kalmış, ağlayan kişiler olarak gören insanları beyin seviyesi henüz yükselememiş ve dünya ya aşırı derecede dar bi pencereden baktığına inanıyorum eğer bunlardan biri değilse inançsız olarak görüyorum. Birde eğer bu kişi "Dindarım diye geçinip sürekli kazık yiyen, ilkellik ve sefalet içinde hâlâ ayak öpen toplumlar"diye dalga geçtiği ülke Türkiye ise Çok rica ediyorum eğer o ülkenin sınırları içindeyse bir an önce bu kazık yiyen dediği ülkeyi terk etmesini çok çok istiyorum çünkü eğer Türkiye de yaşıyorsa şuan durduğu yerde bile Allah Allah diye can veren milyonlarca şehitin kanları duruyor ve asla hiçbir çizgi film bu şekilde dalga geçemez ve bu ülkede asla çakallların eline geçemez öyle görenler karşısına geçsin ve şunuda ekleyeyim şuan sizi eleştirdim yani herhezin herkesi eleştirme hakkı varmış yha o açıdan...
müezzinmisin sen?

SP Fan demiş ki:
- Peygamberimizi ayı kostümünün içine soktukları için büyük bir tepki olmuşmuş anladığım kadarıyla.Son bölümde içinden noel baba çıktı ve hepimiz ters köşe olduk Hatta orda Stan'in bir cümlesi var, herşeyi açıklıyor
Hz.Muhammedi ayı kostümüne sokan south-park deildir burdaki cihat çağırısı yapan yobazlardır.

Bu mesaj; Myzrael tarafından '29.04.10 - 21:03' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.