Tekil Mesaj gösterimi
  #21 (permalink)  
Alt 24.04.10, 15:37
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Beşiktaş'tan Derbiye İtiraz

Nicotinal demiş ki:
- Kardeşim söylediklerinin büyük bölümüne katılıyorum ama eşeleme diye küçültme olayı lütfen, bobo penaltıyı gol yapsaydı beşiktaş bunu hiç konuşmayacaktı bu bence böyle.Ayrıca özgürün söylediği şey kural hatası olduğudur buna senin benim katılmam önemli değil kurallar ne diyo o önemli..Beşiktaş bana göre haklı olarak olayı bildiği yere götürür buna kimse bişey diyemez ama bu ciddiyeti bu mücadeleyi sadece kendi hakkı yenildiği zaman yapıyosa sıkıntıyı bu doğurur, başkasına yapılınca sesin çıkmasın sana yapılınca kükre bu iş böyle olmaz..
Ne demek istediğimi anlamış olman ve bu yönde bana hak verdiğin için teşekkür ederim...
Burada Bence bizimkilerin yapıcağı şey bir örnek tşkil etmeli sonuç ne çıkarsa çıksın tüm takımlar anadolu takımları adı ile adlandırılan takımlarda dahil hepsi hakkı yenilince kurallar çerçevesinde itirazda bulunmalıdır artık...

Bizim yöneticilerin sadece gazetelerde veya çeşitli spor programlarında bol keseden üfürüp ee işte kural hatası vardı hakkımız yendi yoksa alırdık maçı tarzı ellerinde kanıt olmadan olmadan yapıcakları demeçlermi daha iyi olurdu...
Adamlar en azından bir kuralın ihlal edildiğini belgeli ve ispatlı şekilde kanıtlarıyla beraber sunuyorlar ve yine gündemi meşgul etmeden gidip Federasyona başvuruyorlar bence bu takdir edilcek bişey... Sonuç ne çıkarsa çıksın... Medya maymuınluğu yapmak yerine gidip böyle bir girişimde bulunmasından dolayı günahım kadar sevmediğim bizim Tüpçüyü tebrik ediyorum
Sponsor