Tekil Mesaj gösterimi
  #14 (permalink)  
Alt 23.04.10, 02:12
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
charlotte
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Mesaj Yazmak Konu Paylaşmaktan daha mı KolaY?

NoMaD demiş ki:
- Ben boş konu kalabalığına karşıyım. Zamanında bir kaç kişi vardı (şimdi eskisi kadar gözükmeyen) devamlı kendileri hakkında sadece insanlara hikayeler anlatarak milleti etkilemeye, ilgi çekmeye çalışırdı. Bence gerekli bölümlerde gereği kadar konu açılsa zaten forumun tadı gelmeye başlar. Zaten bence şimdilik yeterli seviyede güncel forum, daha fazla konu açarak insanlar diğer konulara ilgisizleşebilir.
Ozgur'e bana katildigi ve NoMad'i destekledigi icin , ayrica tesekkur ediyorum..Bu arada , cok guzel ifade ettigi icin NoMad a de tesekkurler .. Ben de bos konu kalabaligina karsiyim ve NoMad in ;
"Bence gerekli bölümlerde gereği kadar konu açılsa zaten forumun tadı gelmeye başlar."
cumlesinde ben de gerekli bölümlerde kismina dikkat cekmek istiyorum ..
Arkadaslar , nedeni ne olursa olsun bence gereken konu gereken yerde acilmali .. Bir ara vardi boyle bir durum , bilincli olmayan durumlari kastetmiyorum ancak bilincli olarak , sadece ilgi gormesi icin onemli ve ciddi konular Geyik Sohbet ya da Geyik Oyun bolumlerinde paylasiliyordu .. Diger forum uyelerinin konulari nasil takip ettiklerini bilmiyorum ancak ben her zaman guncel konulari gorebilmek icin bugunku mesajlara tikliyorum yani onemli olan bir konu varsa , gorebiliyorum .. Ayrica onemli gordugum bir konu varsa , aboneliklerime ekliyorum ve takip edebiliyorum ...
Bu konularda daha duyarli olunmasini rica ediyorum .. Zira Adminimiz ZipMaker in bu bolumlendirmeyi bosuna yapmadigini dusunuyorum ?

Tesekkurler ...

Bu mesaj; charlotte tarafından '23.04.10 - 02:15' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler: