Tekil Mesaj gösterimi
  #7 (permalink)  
Alt 22.04.10, 13:37
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Beşiktaş'tan Derbiye İtiraz

Öncelikle o 6 puanı bence sizin Azize'ye vermek lazım Uğurcum... 2-3 maç kaybedince mahalle kabadayılarının kahve bastığı gibi hakemlerin soyunma odasını sizin başkanınız basar...

Biz hakkımızı demokratik yoldan arıyoruz sen başka bi isteğiniz varmı diyorsun...
Madem söyledin evet var... Çirkeflikle , rakibi aşağılayıcılıkla , üçkağıtçılıkla alınan 3 puanı kendinize yakıştırıyorsanız benim bi lafım yok daha fazla...Ancak yakıştırabilirmiyormusunuz orasını merak ediyorum... 6 sene boyunca sustuk noldu ;
( 2003-2009 ) gelen hakem hatası bizi buldu giden hakem hatası bizi buldu... ama senin sanki şeref timsali olan takımın en ufak bi hakem hatasında ortalığı ayağa kaldırdı bizim sustuğumuz zaman sizin konuşmanız bitmediki , şimdi geçen sene 2 kupa kaldırdığımızı söylüyorsun iyi hoşta biz kupayı hakkımızla kaldırdık bu bir , ligide hem fener'in hemde galatasaray'ın lige erken havlu atması sayesinde kazandık ne ağlamasından bahsettin anlamadım...

Bumu sizin gibi bir takımın yapıcağı davranış demişsin hakkını aramak nasıl bir davranış onu anlamadım... Ayrıca şunuda belirtmeliyim sen konuyu okumadan yorum yapıyorsun... Konuda yazdığı üzere penaltı kullanılır ve kaçar ise tekrara gidilir bu yapılan durum yüzünden ama sen konuyu okuma zahmetine girmeden direk cevap yazıyorsun lütfen önce bi oku konuyu bir dahaki sefere kardeşim...

Uluslararası Futbol Oyun Kuralları'nın 14. maddesinde penaltı vuruşu sırasındaki ihlaller ve cezalar açıkça belirlenmiş olup, buna göre penaltı atılan takımın kalecisinin takım arkadaşı oyun kurallarını ihlal ederse ve top kaleye girmezse vuruş tekrarlanır hükmünü getirmektedir.

yukarıda yazan nedeni ben değil , beşiktaş camiası değil uluslararası futbol kuralları belirliyor... Anlayana tabi...

Bu mesaj; zgrock tarafından '22.04.10 - 13:41' tarihinde değiştirildi.