Tekil Mesaj gösterimi
  #70 (permalink)  
Alt 20.04.10, 01:52
style-s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
style-s
Yavru Baykuş

Kaydolma: 20.07.09
Erkek
Teşekkürler: 9
Üyeye 1 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 5. Bölüm izle - Altyazılı (14. Sezon)

semih1st demiş ki:
- arkadaşım burda bi sövme durumudur gidiyor ayıptır sorması nerde sövülüyor anlamadım yani ayı kostümü demişsinde ne olarak görmek istiyodun çizseler daha mı hoşuna gidicekti ya da siyah bi dikdörtgen olarak gösterseler evet south parkın sadece bi tarafını sevmiyorum her inançla dalga geçtiler ateizmle dalga geçmediler ama burda bence hz. muhammede yapılmış bi hakaret söz konusu değil yani eğer hz. muhammedi çizselerdi ya da böyle bişeylerdir deselerdi o zmn kızardım ama gösterilmemiş ayı kostuümün içinde demişsin arkadaşım bi kere bu biz çizgi film yani saçmalıyorsun orda ayı kostümüne gizlemek göstermemek için koyuyolar neyse ya hiç bi sakınca göremiyorum ben burda yaniçok abartıyorsun bence kimbilir hristiyan ya da yahudi olsaymışın herhalde gidip south park yapımcılarına suikast düzenlerdin çünkü hz isa ve yahudilerle çok fazla dalga geçtiler bide burda asıl sövülen hz muhammed ya da islam değil senin gibi zihniyete sahip kendini bilmez zorba teröristlerdir
bende semih iM AMA SEninlE aynı fikir de değilimm aaaa ben yobaz mı oluyorum ozamn : iyi ki söyledin yaa bak hiç bilmiyordum benn 1. sezondan beri souht parkı izlerim yobazım sı birtukkuylaa ama benim PEYGAMBERimi hiç bir şekilde resmedilişi sesinin kullanılışını kare içinde cember içinde gösterilmesini istemem o yüce insan senin benim gibi resmedilmeyecek yüce vasıflara sahiptiRRRR KUTLU DOĞUM HAFTAsında böylee bir konun tartışılması bileee sacmaa UNUTMAYIN Kİİ ALLAH KAİNATI VE GÖKLERİ HZ.MUHAMMED İÇİN YARAMIŞTIRR sayagılarımla semih . . .

serkanarisoy demiş ki:
- türklerle araplar savaşmadı bile la doru dzgün kaldı ki zorla bişeyi kabul ettiremen yani . türklerin araplarla işbirliği yaptığı bi savaş vardı sonradan müslüman oluyolardı. cok iyi bilmem ama aklımda böle kalmış :=)
zaten öylee de bunu uyduran arkadaşlarr türkleri müslğmnalıktan cıkamaya calışan gereksiz kişilerdirr

semih1st demiş ki:
- arkadaşım burda bi sövme durumudur gidiyor ayıptır sorması nerde sövülüyor anlamadım yani ayı kostümü demişsinde ne olarak görmek istiyodun çizseler daha mı hoşuna gidicekti ya da siyah bi dikdörtgen olarak gösterseler evet south parkın sadece bi tarafını sevmiyorum her inançla dalga geçtiler ateizmle dalga geçmediler ama burda bence hz. muhammede yapılmış bi hakaret söz konusu değil yani eğer hz. muhammedi çizselerdi ya da böyle bişeylerdir deselerdi o zmn kızardım ama gösterilmemiş ayı kostuümün içinde demişsin arkadaşım bi kere bu biz çizgi film yani saçmalıyorsun orda ayı kostümüne gizlemek göstermemek için koyuyolar neyse ya hiç bi sakınca göremiyorum ben burda yaniçok abartıyorsun bence kimbilir hristiyan ya da yahudi olsaymışın herhalde gidip south park yapımcılarına suikast düzenlerdin çünkü hz isa ve yahudilerle çok fazla dalga geçtiler bide burda asıl sövülen hz muhammed ya da islam değil senin gibi zihniyete sahip kendini bilmez zorba teröristlerdir

kardeşim biz nasıl terörs oluruz yaa bizlere ılımlı müsalüman denir abş sen demezsın o ayrı ya BÜTÜN peygamberle bizim kutsalımız dır hepsinii canlarımız pahasına savunmalı krumalıyızzz ALLAH aşkına bizim dünyaaya GELME AMACIMIZZ SOUTH PARKI SAVUNMAK DEĞİL YAA KENDİMİZİİ SAVUNMAK DEĞİLL DİNİMİZİ KİTABIMIZI PEYGAMBER EFENDİMİZİ SAVUNMAKTIRR

Bu mesaj; style-s tarafından '20.04.10 - 02:03' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.