Tekil Mesaj gösterimi
  #67 (permalink)  
Alt 19.04.10, 21:26
EricCartman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
EricCartman_
Yavru Baykuş

Kaydolma: 14.10.09
Erkek
Teşekkürler: 13
Üyeye 7 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 5. Bölüm izle - Altyazılı (14. Sezon)

semih1st demiş ki:
- arkadaşlar bence olaya sıfırdan bakalım southpark=dizi bu kuramı unutmayalım ve bir dizinin en çok istediği şey gündemde olmaktır reyting almak konuşulmaktır bu şekilde ömrü uzar ve popüleritesi artar bu ipneler hiçbir zaman ateizm ile dalga geçmediler ama diğer inanışlarla dalga geçtiler ama bu diziyi izlemeye devam edeceğim burda konuşmanın daha fazla bi manası yok bence sonuçta bu ipnelerin yaptığı şey bu belkide onlar bu bölümleri yayınlayarak müslümanları üzerinden gündem konusu olmak istiyorlar çünkü oradaki saçma geçişe bakar mısınız olay ne şekilde gidiyordu ve birden hz. muhammede döndü yani ben çok şaştım bence daha çnceki bölümlerde tepki göstermeyip gülüp geçseydik bence bu bölümü bile yapmıyacaklardı bunlar sonuçta ateist ve anlayışları bu yani söyledikleri hiç bi sözün üzerinde uzun uzun düşünmeye zahmet etmeyin bunun yargısını allah verir biz sadece istiyorsak izleyelim istemiyorsak izlemeyelim üstelik bence televizyondan izlemediğimiz sürece bu diziye bi faydamız yok neyse gerçekten kendiinizi yormayın ya
Bilemiyorum Ama Bazıları İş Kendi Dinine Gelince Namus Meselesine Dönüyor Yani Sen Milletin Görüsüne Karısamassın İstiosan Git South Park Gibi Bisey Yap Hristiyan larla Dalga Gec Adam Bütün Bölümlerde İsa'yla Dalga Geciyor Kimse Bisey Demiyor O Onların Görüsü İstemiyorsan İzleme Kardesim Adam Sana Zorla İzle de Demiyor Ben Gidip Dini Bisey İzliyor muyum? Hayır Sende Bunu İzleme. Biraz Daha Dengeli Ol Bidaha da İzleme Gelip Burda Din Dersi Vericeksen....[Bunuda Ekliyim Ateisliklede Dalga Gectiler Dinsiz Dinciler Die Bisey Vardı Bilmeden Laf Atma...]