Tekil Mesaj gösterimi
  #88 (permalink)  
Alt 17.04.10, 23:11
IIaxII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
IIaxII
Yavru Baykuş

Kaydolma: 17.04.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Supernatural Gerçeklik?

öncelikle forma yeni üye oldum herkese selamlar. Herşeyden önce bunun fantastik ögelerle donatılmış bir dizi olduğunu unutmayalım kendimizi fazla kaptırmaya gerek yok diye düşünüyorum cinler melekler ve şeytanların var olduğu tabi ki bir gerçek ve insanlara musallat olduklarıda fakat tuzun kazıgın bir cin yada şeytanın üzerinde işe yarayacağını hiç sanmıyorum bu tür varlıklara karşı kendimizi savunabilmemizin tek yolu Allah(c.c) sığınmak dua etmektir ayrıca cinlerinde iman etmeyen taifesi oldugu gibi iman etmiş cinlerin de bulundugunu unutmamak gerekir ruh kavramına gelince aklıma ilk gelen ruh çağırma olayından bahsetmek istiyorum bu tür ayinlerde elbette bazı olaylarla karsılasılmıştır fakat gelen ruh degil insanların bu haliyle alay etmek için gelen cinlerdir büyüye gelince büyü vardır ve büyüde de insana yardım eden cinlerdir. Dabbeden bahsetmişsiniz Dabbenin bir yaratık olup olmadıgı konusu tartışma konusudur zira bir kısım dabbeyi cinlilerden bir varlık olarak kabul eder bir kısım insanlıgın başına musallat olacak bir virüs olabilir der en dogrusu Allah(c.c) bilir.