Tekil Mesaj gösterimi
  #36 (permalink)  
Alt 17.04.10, 14:26
pomon 333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
pomon 333
Yavru Baykuş

Kaydolma: 07.03.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 3 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: South Park 5. Bölüm izle - Altyazılı (14. Sezon)

ARkadaşlar şuan kendini entellekyüel seviyesi yülksek sanıp böyle mal mal siyaset yobaz diyenler var... ayıptır sorması nekadar yobazsınız kendinize bakın...İnsan dinine hakaret ettiyor bu yobazlık veya suçsa beni kızılay meydanında suçlu diye asın...NEkadar yeni capitalist topluma ayakuydurduğunuz belli hepiniz kendi dininize küfür ettiyorsunuz...HEm sanane isteyen izler yorumunu yapar tavır izlemekle koyulur diyen ülküsene dinine sövmelerini izin veren geri kafalı (lar) bugün dinine sövdüttüren yarın vatanına aayıptır sölşemesi anasına sövdüttürür...gençliğe hitabeyi okuyanınız varmı?? yoktur veya körü körüne kuyanınız vardır elbet...orada vatanına sahip çıkmanın yanına bir türkün müslümanın otoritesinin kapitalis,komilist,imansız ve SATICI lara karşı ders vermektedir...
VE siz bu aziz vatanın toprağını ve özünü müslüman inancını yavaş yavaş satmak ve bırkmaktasınız...EĞER PEYGAMBERİMİZN BİR AYI KOSMÜNDE GÖRMEK KOMİKSE SİZDEN HAYIR BEKLENMEZ BEN BU YAZIYI BELKİ BAŞKALDIRAN TIN KAFALAR İÇİN YAZIYORUM AMA BELKİ YİNE SÖYLEDİKLERİMDEN RENCİDE OLACAKLARDIR AMA ÖNCE ÖĞRENMELERİ LAZIM BİLGİSİZLİKTEN KURLTULMALARI İÇİN BU KARDEŞLERİME BİLGİSİZ YOBAZ BANĞNAZ KELİMELRİNİ KULLANANLAR ÖNCE KENDİ RUHUNUZU AMERİKALILARIN G*T KOKUSUNA SATMAYIN BİR ÇOK YORUM GELECETİR VE BAŞKALDIRILAR OLACAKTIR AMA AMA ÖĞRENEMEZLER ONLAR... "HAKİKATA GİDEN YOL CEHALETTEN GEÇER" HESABI OKUYUP UMARIM DERS ALIRSINIZ EĞER BU DEDİKLERİM SÇSA BU SUÇA KAPİTALİST SATICI BİR Pİ*CİN GÜZNDE ORTAK OLACAĞIM...ŞURA ÇOCUKKEN ÖĞRENDİKLERİNİ SÖYME DİYEN BİR ARKADAŞIMIZ VAR... DİNİMİZE HAKARET ETTİRMEK KÜÇÜMSEMEK KOŞUNA GİDİYORSA VEYA GÖZ YUMUYORSAN NEKADAR DİLDÖKSEMDE SENİN CAHİ VE KALINFANA GİRMEZ HER NEYSE LÜTFEN KENDİNİZE İYİBAKIN.. VE BİRAZ DÜŞÜNÜN...
Teşekkür Edenler: