Tekil Mesaj gösterimi
  #7 (permalink)  
Alt 21.03.10, 22:26
-KaRaNT!Na- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
-KaRaNT!Na-
V.I.P.

Kaydolma: 28.01.10
Erkek
Teşekkürler: 69
Üyeye 493 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türkler duyarsız bir yaratıktır!

NoMaD demiş ki:
- Güzel bir konu
Öncelikle "Türkler duyarsız bir yaratıktır!" derken sözü halka mı yoksa iktidara mı söyledin? Eğer sözün halkaysa sadece boşuna yazmış demektir. Hemen sil bu mesajını.
Her 2 taraf içinde geçerli.. Sonuçta o zaati bozuk kişileri halk seçti!

Herkes bu ülkede kendi hür iradesiyle karar veriyor. Kimse sana sen niye bu malı kullanmıyorsun, niye protesto ediyorsun diye birşey diyemez. Çünkü bu kararları kendi vicdanından gelerek yapıyorsun. Dış gücler bu ülkeyi yönetiyorsa iktidarı yönetiyor bizi yönetmiyor ya! Tekar dediğim gibi Türkler düşüncesiz yaratıklar bunu genel olarak söylüyorum... Bir olay olur en fazla 3-4 gün akılda kalır ertesi gün herşey tıkırında gider! Peki kim kaybeder?

Her gün yaşanan fakat herzaman gündeme yansımayan bir olay olur hergün aralıksız toplam 250 gün konuşulur da konuşulur.. Evet bahsettiğim olay cem garipoğlu olayı hergün haber yaptılar sanki Türkiye ilk kez yaşanmış bir olay gibi... Peki soruyorum bu 250 gün içinde kaç tane şehit verdiğimi hatırlayan var mı?.. Yok!!! çünkü herkes tutturmuş bi bir garipoğlu hikayesi.

Sözümün yineliyorum "Türkler düşüncesiz, duyarsız bir yaratıktır!" İnsan demeye dilim varmıyor..