Tekil Mesaj gösterimi
  #29 (permalink)  
Alt 21.03.10, 14:59
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Bir kıvılcım aşk

tüm bölümleri okudum. seni tam tanımıyorum açıkçası galiba adın seçkin... ve yaşında bana göre epeyce bir küçük. buna dayanaraktan yorumlayacağım.
gerçekten hikaye yazmaya çalışman büyük bir başarı.emeğine sağlık.

cümlelerin özgün olmak adına doğru bir yolda. ışık var sende..
yalnız şu dikkatimi çekti.ilk bölümde kahramanımız 24 yaşında masa başı işinde daha sonraki bölümde de yanılmıyorsam eğer üni. öğrencisi.şahsen ben kasabadan kimin ayrıldığını anlamadım. oğlan ve kız mı ayrılıyor yoksa sadece oğlan mı? orda bir karmaşa var.sonradan epey bir karıştı yani...
bir aşk hikayesi anlatıyorsun ama çok yüzeysel değinmişsin. mesela daha fazla içsel konuşmalarla bu durumu okuyanın belleğine kazıyabilirsin.bol bol şiir okumanı tavsiye ederim.bu sayede olaylar karşısında duygu akışını daha ii anlatabilirsin. bu gün yeni bir kitap okumaya başaldım emil zola dan nana yı. yazar o kadar bir canlı anlatmış ki konuyu sanki içindeydim. nana nın da saçları sarıydı o saçları sanki ben gördüm. anlatabildim mi acaba.sana da tavsiyem ince detaylara daha fazla enerjini yansıt.

senin hikayenden daha uzun yazdığımın farkındayım ama gerçekten bu hikaye işini önemsediğim için ...
doğru veya yanlış olabilecek yorumlar yaptım. umarım yararı olur...