Tekil Mesaj gösterimi
  #8 (permalink)  
Alt 18.02.07, 11:21
zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zebani
V.I.P.

Kaydolma: 29.08.06
Erkek
Teşekkürler: 45
Üyeye 137 kez teşekkür edildi

Sinema Faciamız!

Olay pendikte geçiyor. sıkıntıdan kurdeşen döktüğümüz ve aynı anda deli gibi içtiğimiz bir akşam üstü sinemaya gitmeye karar verdik. afişleri uzunca süzdükten sonra cannes ve daha pekçok frilm festivalinde ödüle aday olan ispanyol yapımı bir filmde karar kıldık. salon bomboş sadece arkadaşım ve ben... film dehşet sıkıcı çıktı ama ikimizde kalkalım demiyoruz.ee 7 milyon ittirince neyse zaman geçiyor uyuz sahneler birbirini kovalıyor uyku bastırıyor bana. tam dalmak üzereyim ki yanımdaki elemandan öksürük sesleri... ardından rakı kokusu?.. öksürük değilmiş eleman alkole dayanamamış ve rakıyı salonla paylaşmak istemiş tabi panik! e silecek halimizde yok! filmi zaten tutmamışız tozuma kararı aldık. gişe görevlisine de sorusu üzerine; sıkıldık falan dedik. çocuk iyi niyetli ısrar ediyor başkasına geçin para istemez diye bi girse içeri) neyse biz depar attık tabi koş koş koş... bu ana kadar ortak bir geyiğimiz vardı arkadaşımla... ta ki elimi cüzdana atana kadar cüzdanımı salonda düşürmüşüm!kimlikler kredikartları 30 milyon para, bırakamıyor da insan! panikle geri döndüm.gişeciye aynı kibarlıkta cüzdanımı düşürdüğümü, rahatsız olmamasını kendim halledebileceğimi anlattım ama herif! yardım meleğimisin birader! salona girdiğimizde yüzümüzü ekşiten rakı kokusuna, kimin yaptığını sormasına, bizle alakası yok ısrar ve yeminlerime son darbe şu oldu:cüzdanım rakı aromalı iğrenç kütlenin dibinden çıktı! yer gerçekten 7 kat! 7.ye dek girdim oradan biliyorum (adam kibarlığın suyunu kaçırdı ve önemli olmadığını7 milyon bilet parası alıyorsa bunu da temizlemesi gerektiğini ve yalan söylememe gerek olmadığını da ekleyince durumumu siz düşünün artık!)