Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 18.02.07, 11:20
zebani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zebani
V.I.P.

Kaydolma: 29.08.06
Erkek
Teşekkürler: 45
Üyeye 137 kez teşekkür edildi

Alma mazlumun ahını, çıkar abonman abonman.
Birgün Almanyanin Stuttgart kentinde metroda yolculuk ederken yabanci düsmani yasli bir Alman kadinin rezil olmasina tanik olmustum cok hosuma gitti sizinle paylasayim dedim. Almanyada bilet alma gibi bir zorunlulugunuz yoktur taaaki kontrolcülere yakalanincaya kadar!!! Yabanci üc gencin biletsiz yakalanmasiyla birlikte, sevgili yabanci düsmani teyzemiz acti agzini yumdu gözünü. Zaten bu yabancilar böyledir, söyledir, demeye. Diger yabancilar da benim gibi sabretti birsey söylemedi ama cok güzel bir olay oldu bu sirret teyzenin karsisinda oturan sempatik koyu tenli Afrikanin herhangi bir ülkesinden gelmis bu bizim gibi yabanci arkadasimiz bir ara bu kartalozun elindeki bileti kaparak agzina atti ve yedi. Kontrolcüler de tam zamaninda bileti sorunca gösteremedi ne ispat edebildi biletinin karsisindaki bu yabanci tarafindan yenildigini, nede baska birsey diyebildi. Zaten bizi bir kahkaha tuttu, herkes gülmekten kirildi bu teyze de resmen G.. gibi kaldi.

Haaa bu arada az daha unutuyordum Afrikali kardesimiz kendinden emin ve zafer sahoslugu bir icinde Aylik abonman kartini gösterdikten sonra bizlere gülümseyerek Metrodan bir sonraki durakta indi. Teyzenin halimi ??? Hic sormayin sanirim birdaha böyle haltlar yiyip yabancilari cekistirmez. Adami rezil risva ederler yaaaaa!!!! Para cezasida cabasi.