Tekil Mesaj gösterimi
  #59 (permalink)  
Alt 14.03.10, 13:17
okyanuso1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
okyanuso1
Profesör Baykuş

Kaydolma: 01.12.09
Erkek
Teşekkürler: 89
Üyeye 83 kez teşekkür edildi
Thumbs up Cevap: Forum ve üyeleri...

_C@N_ demiş ki:
- Yorumları okudumda gerçekten içler acısı okyanuso'nun yazdıkları.Ya kardeşim kendin yazıyorsun sonra beni eziyorlar diyorsun nasıl bir iş bu?Lütfen olgun davranın 2 kez uyardım seni hala akıllanmadın saçma saçma konuşuyorsun.Kendini çeki düzen ver.Burada ahlaklı insanların oldugunu unutma,bizi de çileden çıkarma.
Ne Diyorsun sen ??? bura açık bi yer istediğin düşünceyi savunabilirim..

öyle 2 kez uyarıldın felan diyorsun sanki bu sebepten uyarılmışım gibi gösteriyorsun halbuki benim imzalarımın senin kEyfine uymadığı için uyarıldığımı unutmuşsun '!!!

senin çileden çıkıp çıkmayacağın çokta umrumda değil ...

bu yazdıklarınada anlam veremiyorum dogrusu'''!!!

ZipMaker demiş ki:
- Bu laf da Tayyip'le moda oldu.

Bakın atalarımız düşünmüş de Anayasa'ya nasıl bir madde koymuşlar.

1924 Anayasası, md.88:
Türkiye ahalisine din ve ırk farkı olmaksızın vatandaşlık itibariyle (Türk) ıtlak olunur.

Yani bu ne demek? Türkiye Cumhuriyeti toprakları üzerinde yaşayanlar, din ve ırk gözetmeksizin vatandaşlık itibariyle Türk kabul edilir.

Sizi fazla dolduruşa getirmeye başladılar, eğitim herkese şart...
Zaten bizler eğitimli Kişileriz . Bende Diyarbakırlı olmama rağmen 4 dil biliyorum . bence burdaki bir çok kişidende kültürlüyüm .

bu laf tayyibin lafı diye söylemiyorum. Onuda sevmem ama Aklın Yoluda Birdir.

Sizi fazla dolduruşa getirmeye başladılar . demişsin : Ne biz topuz. Nede onlar pompa... bu aralar hakkımızı daha bi yüksek sesle aramaya başlamamızı böyle tanımlamana şaşırdım doğrusu...

Bu mesaj; okyanuso1 tarafından '14.03.10 - 13:31' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.