Tekil Mesaj gösterimi
  #8 (permalink)  
Alt 13.03.10, 13:03
anqeL_mLs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
anqeL_mLs
Yavru Baykuş

Kaydolma: 10.03.10
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 5 kez teşekkür edildi
Yeni Cevap: Imaginary Fairy

YorumLarınız için saoLun. Asıl macera yni başlıyor ..

2. Bölüm : NeLer Oluyor Bize ?

Bu gün bizim kızlar bir garip... Anlamadım ama bana karşı tavırları çok soğuk. Bayan PoLLy de tuhaf oysa ki okuLun en neşeli hocasıdır O ? Noluyordu burada ya ? Okul bahçesinden dışarıya çıkmak istedim fakat ; ne ne oluyorduu? bir duvar.Evet,evet bir duvar vadı ! Göremiyordum ama vardı karşımda sert bir cisim ? ^Tanrım , yardım et bana , sen aklıma mukayet ol !!! ^

Karşıda bir ışık belirdi gözlerimin önüne ?.. Öyle böyle bir ışık değildi buu ... Tuhafff ???????

Lost_qirL ve dRy_dNz yorumLarınız bnm için onemLidir

... Meğer çığlıklar atmışım.Tanrıya şükür hepsi rüyaymış.Ahhh !! Emily bağırıyordu ^Sely , Selyyy !!! Kızım kalksana ... Hadiiiiiii ... ^ Uyanmasam belki rüyamda ölecektim. Ama o ışığın ne olduğunu gerçekten merak ediyordum. Hala şoktayım!!! Bayan Isabella^ya anlattım rüyamı. Şaşırdı ! Kendine b aralar dikkat et bakalım dedi …

Ertesi sabah :

^Heeyy ? Napıyorsunuz bana .. Bırakın beni.^ O an 3 siyah takım elbiseli adam beni zorla aynı ışığın içine götürmeye çalışıyorlardı. Arkamdan Taylor her zamanki duygusallığıyla ağlıyordu…Maria yardım çağırmaya gitmişti ama nafile !Hayııııııııııııııııııııııııırrrrr. NeeLer oluyorduuu , Taylor nerdesin. Çocuklar nerdesiniz . Bakın bu bir şakaysa affetmem.Adamlarda yoktu ?

Dewamı anca yarına veya cuma günü ne kadar bekleyeceksiniz ?? !!

Bu mesaj; anqeL_mLs tarafından '13.03.10 - 18:14' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Teşekkür Edenler: