Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 12.03.10, 20:21
anqeL_mLs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
anqeL_mLs
Yavru Baykuş

Kaydolma: 10.03.10
Kadın
Teşekkürler: 0
Üyeye 5 kez teşekkür edildi
Yeni Imaginary Fairy

1. Bölüm : Tanışalım , Kaynaşalım !

Hey ! Merhaba. Ben Alice ama yakın çevredeki arkadaşlarım bana Sely derler. Çünkü diğer adım Selena’dır. Ben Fairy Angel High School okuluna gidiyorum. Evet; LİSE .. ( Sizin diliniz de ) Güzel bir yer ! Arkadaş çevresi geniş. Burada çok havalı kızlar var . Birkaç tanesi en iyi arkadaşlarım. Tanıştırayım :

Mary : Okulun en havalı kızı. Tüm Dewil’ler o’nun peşinden koşarlar. Ama onun bir sevgilisi var. İşte o :

Lucas : Okulun en tatlı,en şirin erkeğidir kendisi. Ama sakın yanlış anlama ! O benim Kankam… Birlikte iyi vakit geçiririz. Bir çok ortak yönümüz var.

Taylor : İşte en tatlı , en çekici kızımız. Ama biraz (!) duygusal bir tip.( Ama zamanla bu alışkanlığını aşacağına inanıyoruz ! ). Sırlarımızı en iyi o saklar. Ve o deli dolu günlüğü. Evet , günlüğü! Deli dolu olan şey ise ; dışında bulunan stickerler ! 3 yıldır ona verdiklerimizi biriktiriyor …

Emily : Biraz sinirli ve kendini beğenmiş biri olsa da o benim en iyi dostlarımdan. Bazen her bir şeye burnunu sokmasına sinir oluyorum. Ama yinede dedim ya o benim en iyi dostlarımdan…

Yapmaktan en çok hoşlandığım şey : Karanlık Ormana gitmek
Teşekkür Edenler:
Sponsor