Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 11.03.10, 15:49
evoletx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
evoletx
Yavru Baykuş

Kaydolma: 11.03.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 0 kez teşekkür edildi
Standart 88.255.173.25 -- 11.03.2010 (yeni açılmış ardream sw) (MauPabY)

88.255.173.25 -- 11.03.2010 (yeni açılmış ardream sw) (MauPabY)

ip : 88.255.173.25

Guncel Version 1299

Hey.! Arkadasim Haklisin Bu oyun gercekten cok guzel. Ancak bu sadece bir oyun. Sevdiklerini, arkadaslarini, aileni, derslerini, isini; yarinlarin isin asla IHMAL etme..!! Unutma ki; Disarida seni bekleyen harika bir hayat var.
DiamonD Empire Ozel bir sunucudur. Bilinen hicbir Network oyunlari ile ilisigi yoktur. MyKO'nun Freeware olarak Dagittigi Database ve Server Dosyalari kullanilmaktadir.

Kurallar :

IP Banned Sistemi Vardir. Cafece Oyniyanlara Duyrulur.
Kufurlu Accountlar Sifreler ve diger bolumler engellidir
Oyun'umuzda herhangi bir Probleminiz oldugunda muhattabiniz biz olup , Hicbir Forumda , Hicbir Sitede oyunumuzu Kotuleyecek Konular Acmak yasaktir...
Gm'lerin Size Pm Yoluyla veya Chat'dan Cevap verme zorunlulugu yoktur , Gmlerin Gorevi Oyunu kontrol edip , Hile yapanlari banlamaktir , Bir Sikayetiniz, Isteginiz Oldugunda ticket atarak bizimle irtibat kurabilirsiniz...
Oyun Icerisinde hicbir Kotu soz , Kufurlu soz , Badka kullanicilari rahatsiz edecek bir kelime kullanmak yasaktir..
Oyun Forumunda hakaret , kotu icerikli konular acmak , Gmleri kotulemek , "Neden Banlandim?" Gibisinden Konular acmak yasaktir... (Kimse Hakli banlandim demez , Tum banlananlar haksiz banlandim der... Bu Butun Serverlarda boyledir.. )
Dupe , Speed Hack , Koxp , TBL Kullanmak yasaktir...

ip = 88.255.173.25

(MauPabY)

ip : 88.255.173.25

Guncel Version 1299
Sponsor