Tekil Mesaj gösterimi
  #17 (permalink)  
Alt 10.03.10, 14:10
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
charlotte
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: ERKEKLERİN NEFRET ETTİĞİ KADINLAR =o

FuzuLee demiş ki:
- kadınlarr uzak durmak gerenk uzak olalım mumkunse istemıom hcbselerini cook ikiyüzlü yaratıklarsınız k bakmaın ama öle=)
ZipMaker demiş ki:
- Dediklerine biraz katılıyorum

Lutfen ama..elinizi vicdaniniza koyun , biz butun erkekler soyledir! desek , siz kabul eder misiniz ?Kadin ya da erkek olsun , insanlar farkli farklidir..Dunya uzerinde bu kadar insan cesidi varken bunu soylemeniz cok sacma...Genelleme yapilacak konu var , yapilmayacak konu var...

FREDDY demiş ki:
- ya kadınalrı anlamk bezen cıdden zor ıstedıgını yaprsın yaranamssın, ters dawrınırsın way be bunuadmı yapcaktın dıe tepkı alırsın bunalım halı oluyo ara sıra o zman daha fena

butun kızlar 2 yuzlu demek bıraz kotu olmus bazıları dıyelm

Tesekkurler cidden...Bazilari oyledir evet , eh erkeklerin de bazilari soyledir bazilari boyledir degil mi ? Herhangi bir huy olabilir bu , ama butun erkekler diye genellenemez ki hicbir konuda ...

eren demiş ki:
- keşke bayanlar kıskandıkları zaman ''vay anam sen o kıza niye baktın,ne konuşuordunuz ''şeklinde çıkış yapmasa onun yerine ''aşkım insanlarla bu kadar samimi olman hoşuma gitmiyor'' ya da ''insanlara karşı biraz daha mesafeli olurmusun?kıskanıyorum'' dese de canımı yese.sonra bak bakalım bir daha samimi davranıyormuyum insanlara,çünkü sevgilim bu türlü davranışlardan rahatsız oluyor ve ben de ona değer verdiğim için düşünceleri de değerlidir.ama öteki türlü olunca ''sana ne be,sen kimsin ki,böyle mi söylenir,kendi malın mı sandın beni, tamam bitti,bu kadar!''diyorum ve yoluma gidiyorum...kadınlar bunu kafasına sokmalı artık ben senin malın değilim.kimse kimsenin neyi sevip sevmediğini bilemez ilk başta.bu yüzden söylemek gerekir bazı şeyleri.ama insanların kendi karakterlerinin gerçek bir aynası olan ve ilişkiyi ''tamam'' ya da '' devam'' durumuna getirecek olan bazı davranışları vardır.bence kıskançlık anındaki konuşmalar buna iyi bir örnek.çünkü karakterini (belki o anlamaz ama) ele verir diye düşünüyorum...
sorgu demiş ki:
- Heyy dostum
Ben bunu bılır bunu soylerim;
İkili ilişkilerde kıskançlık kavramı güvensizliğin arkasına saklanan bir duygudur
yani karsındaki sana güveniyor ise sen kiminle oturup kalksan kiminle samımı derecede gorussen bunu bır haylı relax tavırlarla karısılar.
Lakin,sana olan guvenı az yada yok ise bu tür olaylarda senın dediğin gibi ınsanlarla mesafelı samımıyet kur denir eşittir güvensizliğin ta kendisi.

Oncelikle sunu soylemek istiyorum ; eren , sanirim sen fazla sahiplenilmeyi de sevmiyorsun ki senin dedigin sekilde sert cikislari seven erkekler de var , yani duydum...Her neyse , dedigine katiliyorum ..

Ve Sorunla ikinizin yorumu hakkinda sunu soylemek istiyorum ; fazla , asiri kiskanclik , dogru , iyi degildir ve abartili kiskanclik zaten genelde iliskilerin bitmesine de neden olur ki bu da gayet normaldir...Ancak , kucuk kiskancliklar , tatli kiskancliklar hos olabilir ve bana gore bunlar bir iliskinin tuzu biberidir..Cunku kiskanclik sanilanin aksine guvensizlikten olusabilecegi gibi , ozguven eksikliginden de olusabilir..Kii , asik oldugunuzda , ozguveninizi kismen ya da tamamen kaybedersiniz..Cunku onu kaybetmekten korkarsiniz , o sizin icin cok degerli olur ve kendinize olan guveniniz de azalir...Boylece de , ufak kiskancliklar olabilir.Ama tabi ki bunu abartmadan yapmali ve dedigim gibi tatli bir yolla dile getirmeli...Bu sekilde iliskiyi daha guzel hale bile getirebilir..

Umarim soylemek istediklerimi anlatabilmisimdir...