Konu: Soğudum
Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 14.02.07, 21:43
ZipMaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ZipMaker
İlk KeLBaYKuŞ!

Kaydolma: 28.08.06
Erkek
Teşekkürler: 516
Üyeye 12.628 kez teşekkür edildi
Unhappy Soğudum

Futbolun kalitesizliğindenmi yoksa futbol uğruna yapılan tartışmaların seviyesizliğindenmi yoksa sporun ruhunu kaybetmesindemi yada hepsi birdenmi bilmiyorum ama futboldan soğudum.
yazıktırki biz hala akıllanmayan türk milleti birbirimizi yemekten hiç bir platformda başarılı olamıyoruz hala göremediğimiz şey bişeyleri başardığımız zamanların hep birlikte olduğumuz zamanlar olduğu....
galatasaray başarılara imza attı ne fenerlisi çekebildi ne bjk lısı. ligin haline bakın bi güzide kluplerimizin haline onları yönetenlere onların futbolcularına ve en son olarak kendimize bizlere bakın sporu savaş haline getirdik top oynamak yerine sopalarla oynuo çocuklar birbirlerine latife yapacaklarına küfür ediyorlar kavga ediyorlar bu mu dur spor??? bu mudur ahlak? atam ne demişti ne çabuk unuttuk hepimiz...
ben sporcunun temiz ve ahlaklı olanını severim demişti... hani spor kardeşlikti hani biz TÜRKLER kardeştik bizi kimse bölemezdi...
illa bir musibetmi olmalı bir araya gelmemiz için? nedir bu ya...
evet üzülerek söylüyorum ki ben şahsım adına ülkemin futbolundan utanıyorum ve ne maç izliyesim var ne de yorum yapasım... futbol bölümündeki arkadaşlardan şişmdiden özür diliyorum bu konu altındaki msjları okumayacağım ve yorumda yapmayacağım bu benim şahsi protestomdur.
şimdiden anlayışınız için teşekkür ederim.
Sponsor