Tekil Mesaj gösterimi
  #19 (permalink)  
Alt 09.03.10, 17:01
okyanuso1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
okyanuso1
Profesör Baykuş

Kaydolma: 01.12.09
Erkek
Teşekkürler: 89
Üyeye 83 kez teşekkür edildi
Kızgın Cevap: Facebook ta dİyarbakirspor sayfasi aÇtim bİ zahmet hayrani olursaniz Çok makbule geÇer :)

ZooM12 demiş ki:
- ya bırakın sizin gibi takım olmaz olsn.. konuşmayayım konuşmayayım diyorum ama artık konuşacam.

1. Kazımın yaptığı hareket doğru değil ama sizin yaptığınız hareketlere ne demedli... Kazım öyle hareket yaptı diye stadı yıkmaya, sokakları cehenneme çevirmeye hakkınız var mı? Sizin göreviniz gidip oraya maçı izleyip takımınıza destek vermek ama siz ne yapıyorsunuz taş atıyorsunuz İstiklal marşını ıslıklıyorsunuz oyuncuların canlarına kast ediyorsunuz.. Bu mu diyarbakırın futbol anlayışı...

2. Galatasaray maçı ile diyarbakır bursa maçını bir mi tutuyorsun. 6alatasaray Fenerbahçe maçı tüm dünyanın izlediği çok büyük bir derbi ve her derbide bu olaylar oluyor... Ama sizin yaptığınız apayrı bişi resmen bursalı oyuncuları yakalasanız öldüreceksiniz o kadar gözünüz dönmüş...

Sonuca bakarsak iki tarafta suçlu ama diyarbakırın suçunun haddi hesabı yok...

Maç izlemeye mi gittiniz adam öldürmeye mi!!!

İşte bu yüzden böyle takımların ligden düşürülmesini istiyorum!

1.Sİ türkcell süper ligi biz kendi kendimize izlioruz hiç bir ülkede yayınlanmıor yani kalite yok

2.Sİ istiklal marşını bizim tarftarlar deil provakatörler ıslıkladı buda kanıtlandı

3sü bursaslıları yakalasanız öldüreceksiniz diosun

HAK EDENE HAK EDİLEN BURADA VERİLİR.... bunu sen veya ben değişştiremeyiz

KAzımın yaptığı hareket doğru deil diosunda NE YAPSAYDIK TEŞEKKÜRMÜ ETSEYDİK ? OH NE GÜZEL GELEN GİDEN LAF KOYUYO HAREKET KOYUYO BİZDE SUSACAZ OLDU BAŞKA EMRİN ?=