Tekil Mesaj gösterimi
  #7 (permalink)  
Alt 08.03.10, 16:47
Crimson Lady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Crimson Lady
My Perfect Circle

Kaydolma: 28.08.09
Kadın - 34
Teşekkürler: 379
Üyeye 847 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Hikaye serisi yazıcaz(2)

Tamamdır. Yine öyle bir gece, herhangi bir barın yakındalarında müşteri beklerken karşıdan bir bayan sana doğru yaklaşıyor. Biraz sohbet ettikten sonra seni evine davet ediyor. Bu güzel bayanın teklifi reddetmek hiç senin tarzında bir cevap değil, o yüzden evine gidiyorsun. Kadın sana birşey göstereceğini söylüyor ve sana yaklaşıp ağzını açıyor. Ağzından çıkan kara, yoğun bir sis kitlesi sana yaklaşıyor ve burnundan içine doluyor. İçinde garip bir üşüme hissediyorsun. Sonrasında bir sıcaklık. Tam o sırada kadın bayılıyor ve sen anlıyorsun ki artık eskisi gibi değilsin. Vücudunu incelerken kapı hızlıca açılıyor. İçeriye orta boylu, siyah saçlı, yeşil gözlü, oldukça sevimli bir kadının girdiğini fark ediyorsun. Kadın hızlı bir hamleyle boynundan tutuyor ve alnına bir cisim bastırıyor. Birden bayılıyorsun. Uyandığında bir yatakta uzanmış halde buluyorsun kendini. Fakat bu sefer daha farklı birşey hissediyorsun. Sanki bir parçan eksikmiş gibi...

Hikayeyi Zarah'ın ağzından dinleyelim bir de...

Birşeyler hissetmiştim. Yakın civarlarda bir demon areketi görüyordum. Duyularımı dinledim, o evi buldum. İçeriden sesler geliyordu. Hızlıca kapıya bir tekme yerleştirdim ama çok geç kalmıştım. Yerde bir kadın baygın halde yatıyordu ve karşımda yeni ele geçirilmiş bir insan evladı vardı. Hiç düşünmeden boynundan tuttum ve kolyeyi alnının ortasına bastırdım. Şeytanı içinden çıkarttıktan sonra adam bayıldı. Onu hemen karargahımıza getirdim. Oldukça zor oldu bu. Şimdi yavaş yavaş ayılıyor. Hah, işte uyanır gibi oldu...

-Selam, ben Zarah. İsmin nedir?