Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 06.03.10, 12:04
very_night - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
very_night
Yavru Baykuş

Kaydolma: 26.02.10
Kadın - 26
Teşekkürler: 24
Üyeye 17 kez teşekkür edildi
Standart DARKNESS IS COMING(lütfen okuuu...)

1. BÖLÜM
KARŞILAŞMA

Herkese merhaba benim adım Amy ama arkadaşlarım bana an der.İşte hakkım da bilmeniz gerekenler; 1997 yılından beri Seherbaz’ ım insanların bilmediği ve asla öğrenmemeleri gereken bir dünyadan geliyorum.siyah saçlarım var koyu siyah gözlüyüm, boyum 1.80 Aslın da nasıl olduğunu ben de bilmiyorum arkadaşlarımla eğleniyorduk ve bir ışık beni kendi dünyamdan alıp buraya getirdi.ama başka bir boyuta geçiş olduğun dan dolayı burada yeniden bir bebek olarak doğdum ve işte benim hikayem;

O gece arkadaşlarımla GOTİC BAR adın da bir yerde doğum günümü kutluyorduk gerçekten harikaydı hiçbir şeyin bu ortamı bozamayacağını düşünüyordum.Ama sonra ;bara giren biri tuhaf görünüyordu halinden buralı olmadığı anlaşılıyordu.Siyah saçlı uzun boylu ve kaslıydı. bize doğru geliyordu ve o anda oradan gitmemiz gerektiğini anlamıştım bir garip hissediyordum.Arkadaşlarımı kendimi kötü hissettiğimi söyleyip bardan ayrıldım.(kendi doğum günü partimden ayrıldığıma inanamıyordum) Dönüp arkama baktığım da o adamın peşimden geldiğini gördüm.Kimdi ve beni neden takip ediyordu?
Adımlarımı hızlandırıp arabama doğru gidiyordum.Neden bu kadar uzağa park etmiştim de sanki? Bir ara sokağın yanın dan geçerken biri beni kolumdan tutup içeri çekti ne olduğunu anlamadan konuşmaya başlamıştı

‘’Merhaba prenses benim adım Taren.’’
‘’Üzgünüm ama sizi tanımıyorum ve eve gitmeliyim!’’
‘’Evet tabii. Yakın da yeniden görüşeceğiz. hiç merak etmeyin’’ dedi.

Ve beni öylece bıraktı koşar adımlarla arabama gidip doğruca eve gittim annem ve babam çoktan yatmıştı. ben de doğruca odama gittim ve yattım. Ama bir türlü uyuyamıyordum. Aklım da bir sürü soru vardı. Bu adam kimdi ve beni nerden Tanıyordu? Toksa beni biri ile mi karıştırmıştı? bana neden prenses demişti? O gece saat 3’e kadar uyuyamadım.Saat 3 de uzun zamandır günlük yazmadığımı fark ettim ve tüm bunları günlüğüme yazdım ve bir anda uykumun geldiğini hissettim uyumalıydım.Yarın tatilin ilk günüydü.O gün öğlene kadar uyurum sanıyordum.Fakat herkesten önce uyanmıştım.Kendimi hiç yorgun hissetmiyordum.tuhaf sadece 6 saat uyumuştum ama çok enerjiktim.Üzerimi değiştirmek için dolabı açtım ve bir kağıt yere düştü kağıdın üstünde ‘’posta kutusunu kontrol et’’ yazıyordu.Ben ne giyeceğimi düşünmeyi bırakıp doğruca posta kutusuna bakmaya gittim.için de bir paket vardı ve oldukça büyüktü.paketi alıp doğruca odama gittim.için de bir kolye ve bir de kitap vardı.
Kolyenin üzerine siyah melek motifleri işlenmişti ve kalp şeklindeydi.kolyeyi takıp kitaba baktım ismi ‘genç büyücülere sihirler ve büyüler’ bunu kim gönderdi.Herhalde 17 yaşında olduğum farkın da değil diye düşünüp güldüm.
Bu arada annem uyanmış ve kahvaltı hazırlıyordu.Gidip yardım etsem iyi olur diye düşündüm.Aşağı indiğim de annem bana baktı ve dondu.
‘’Anne iyi misin’’
‘’Bu kolyeyi nerden buldun? ‘’
‘’bilmem.Bu sabah postayla geldi.’’
‘’kim göndermiş?''
''bilmiyorum.Üstün de gönderen kişi yazmıyordu.’’
Ve o arada babam aşağıya indi.
‘’Günaydın’’ dedim ama o da kolyeye bakıyordu.
Ve sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmaya başladılar.Kahvaltımı yaptım ve doğruca okula gittim.Ders de her zaman oturduğum sıraya oturdum.Biyoloji öğretmeni sanki sadece konuşuyordu. Hiçbir şeyi kafam almıyordu. Neyse ki zil çaldı ve öğle arası tatili.Her zaman ki gibi beraber yemek yiyorduk ve lena
‘’bu kolyeyi nerden buldun?’’ diye sordu.
‘’Bu sabah postayla geldi.Neden herkes bu kadar takılıyor ki?’’
Lena çantasın dan bir kitap çıkardı.Ve karıştırmaya başladı.
‘’İşte’’
‘’Ne.ama bu benim kolyem.Nasıl’’
‘’Yunan mitolojisin de bu kolye bir tanrıçanınmış fakat bir gün aniden ortadan kaybolmuş insanlar artık tanrıçanın kendilerini sevmediğini düşünmeye başlamış.ve her ay dönümü 17 yaşın da bir genç kızı kurban ederlermiş.Ve birde şunu dinle 16. yüzyıl elizabet bathory vampir kontes olarak biliniyor.ve sol kolun da aynen kolyede bulunan motiflerden oluşan bir doğum lekesi vardı.’’
‘’ne demek istiyorsun yani sence bu o kolye mi?’’
‘’o demiyorum.yani sadece tamamen aynı.Ayrıca kolye 11. yüzyıl da mısır da ortaya çıkmış mısırlılar bu kolyenin kötü şans getirdiğine inanmışlar ve onu parçalara ayırıp düşman topraklarına gömmüşler.ancak Kolye çok güzelmiş ve mısır imparatoru kolyeye hayran kalmış bu yüzden sarayın en iyi ressamına kolyenin bir resmini çizdirmiş ama kolye resim ile bir türlü uyuşmamış ve mısır imparatoru ressamı bu kolye ile öldürmüş.mısır da ki neredeyse bütün ressamlar kolyeyi çizmeyi denemiş.ancak hiçbiri başaramamış.ve her biri ölmüş kolye bu ressamların kanların da yıkanıp parçalara ayrılmış….’’
Ve o sıra da zil çaldı.biz konuşmaya daldığımız için fark etmemiştik ama bütün arkadaşlar sıkılıp gitmişti.bense korkmuştum son ders bitimin de doğruca eve gittim.annemle babam beni bekliyordu ve Taren denen şu adam da yanlarındaydı.neler oluyordu?....

Bu mesaj; very_night tarafından '06.03.10 - 17:19' tarihinde değiştirildi.
Teşekkür Edenler:
Sponsor