Tekil Mesaj gösterimi
  #30 (permalink)  
Alt 05.03.10, 15:13
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
charlotte
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Mitoloji Bölümü

Sorun demiş ki:
- gizeminden doLayı sade kaçıyor ve ben fantastik oLayLarı sevdiğim için
ve fark ettiysen akıL doLu oLmasını seviyorum demişim demi senin dedikLerinde onun yönünde Lütfen tartışma çıkarmak için bi sözün sadece görmek istediğin yönLerini görme oke

bizde geçen yıL cografyada benzeri bi konu gördük kitapda şey dior kıtaLar eskiden bir bütün haLindeymiş fakat zaman geçtikce ayrıLmış ve haLa ayrıLmaya devam ediyormuş ve bi iLginç oLayda kıta isimLeri hep a iLe başLar ve a iLe biter (:
Kit'alar zaten surekli olarak farkli yonlere cekilip birbirinden kopuyor , Italya nin Genova sehrinde bulunan , Avrupanin en buyuk akvaryumuna girdiginizde , dev bir ekranda bu gosteriliyor..Ornegin Amerika Kitasi , tum uclarindan farkli yonlere cekiliyor ve ilk halinden cok cok farkli , canli olarak da o anki durumunu ve an an kit'alarin bir birinden ayrilmasini gorebiliyorsunuz..

Bu arada , NoMad in bu yorumu tartisma cikarmak icin yazdigini sanmiyorum Sorun , hemen celallenmeyin yahu...

ImChief demiş ki:
- Bence de Yunan Mitolojisi çok aşk üzerine kurulu. Mısır mitolojisi hem gerçeklik açısından da biraz daha inandırıcı. Ayrıca fazla gizem olması daha iyi, gizemler iyidir

bence Supernatural Mitolojiside var onuda araştırmak gerek
Bana da Misir mitolojisi daha ilgi cekici geliyor cunku daha gizemli..Gizemli olan seyler genellikle , daha cekici olmaz mi zaten ..
Bu arada , Chief , en guzeli ve ilginci zaten SN mitolojisi

jjjensen demiş ki:
- arkadaşlar şöle bir mitoloji vikipedini okudum da hiç duymadığım mitolojileri gördüm.çok var yani....öğrenmeye çalışmak eğlenceli olabilir ama çokkk işte
yunan mitolojisini seviyorum ben zeus poseidon...hatta percy jackson: şimşek hırsızı na gittim orda da baya bir güzel hava yaratmışlar yunan mitolojisinden.süperdi diyebilirim.yarı tanrı çocuklar nerdeyse su büküyorlar hava büküyorlar...çook hoştu.izlemizi tavsiye ederim.
Tavsiyen icin tesekkurler jjjensen izlemeye calisicam , ilginc gorunuyor gercekten de