Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 03.03.10, 00:02
zgrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
zgrock
Yerine Sevemem

Kaydolma: 25.02.10
Erkek - 36
Teşekkürler: 560
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Bu tarz bir yazıyı ilk kez deniyorum....! ( Deja Vu )

jjjensen demiş ki:
- o çiçeği bende fark ettim birde dedim ki o çocuk kesin abisi çıkacak ve öle de oldu.yani belki daha farklı olabilirdi aslında bir bütün olarak değerlendirirsek kore drama olmaya aday gibiv erdiği mesaj çok güzel bu arada. o yönden tebrik ederim benim düşüncelerimle uyuşuyor hikayeyi kısa tutmakta mı kararlısın onu bilmek isterim.eğer bu konuyu yeşillendirmek gibi bir girişimin varsa seve seve takip ederim
öncelikle bu forumda herkesin yorumuna sonuna kadar saygım var... Herkesin yorumunu tabiki takdire alırım ancak bu forumda 2 kişi varki ne derlerse tam olarak uyacağım kişiler... Biri Öznur... Biri de Necla...
şimdi öncelikle anladığım kadarıyla o çiçek olayında baya bi açık var... Demekki bir sonraki bu tarz yazımda kurguya daha çok önem vermem gerekiyor...Abi konusuna gelince belkide biraz fazla belli ettim...nerde göresen anlarsın demi dramayı mesaj konusunda hem fikir olmamıza sevindim... hikayeyi bana kalsa kısa tutabilirdim ancak senden aldığım ilham ve taktiklerle kesinlikle bi devamı olucak... Biraz farklı bi şekilde tabiki...! yorumların için çooook teşekkür ederim...