Tekil Mesaj gösterimi
  #23 (permalink)  
Alt 12.02.10, 13:22
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sonduraq
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Allah Askina Bu Siteye bi Bakin

Satanizm'i doğru göstermek gibi bişey olamaz.Doğruyada objektif bakılamaz.Bize insanları islam'a davet edin onları bilgilendirin diye Emrediliyor.Bu insanlara objektif nasıl bakabilirsinki,Seytana tapma var bi kere insanları özendirici sözlerden kaçınalım.Bu satanizm tam bir saçmalık günahtır.Şunuda hatırlayalım Türkiyede 17 yaşındaki çoçuk annesini 13 falandı sanırsam parçaya bölmüş ve internette annemi nasıl öldürebilrim die siteye falan girmiştir.Ahlak'ımız buna müsayit etmemekle birlikte bir insan şeytana tapıyorsa ona doğru yolu göstermek gerekir.Objektif falan diyerek saçmalamamak gerekir.bir İnsanı öldürürsen bütün insanları öldürmüş sayılırsın.Böyle saçmalıklara inanıpta yapanlara söylüyorum tartışabiliriz hertürlü.Ama hayatında 1 kere camiye gitmiş bir dua okumuş o şevkate o huzura sahip olmuş biri Seytana tapmaz Seytanın ne oldugunu bilir.Ben pek rast gelmiyorum böyle kişilerle galiba rast gelsem de yapacağım şey bellidir.Ben böyle haberleri gördükçede üzülüyorum bi insan Ateist olabilir İnanmaz ama Seytana tapamaz çünkü Seytana inanıyorsa Allah'ın varlığınıda bilmesi gerek.Kusura bakmayın Uzun yazdım ama bu gibi konularda oldukça doluyum.Ama anlayana işte.
Teşekkür Edenler: