Tekil Mesaj gösterimi
  #60 (permalink)  
Alt 06.02.10, 20:19
LeBroNN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
LeBroNN
Acemi Baykuş

Kaydolma: 05.02.10
Erkek
Teşekkürler: 95
Üyeye 46 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Rol Yapma Oyunu. ( Ödüllü )

yanıma bir kaç kılık değiştirme ustası olan adam aldım ve sivil kılıkta gibi kulüpte beklemeye başladım. adamlar kapıda gözüktüğünde bir el işaretiyle dışardaki arabaları hazırlattım. takip için artık hazırdık. adamlar kadınları alıp dısarı cıktılar ve bizde son model arabalarla dikkatli bir takibe başladık. Takip artık bittiğinde büyük ve bir o kadar güzel çiftlik evindeydik. adamlar arabalardan inip çiftlik evine girdiklerinde. bizde hemen çiftlik evine gizli bir yoldan giriş bulduk. şans eseri gizli bir patika bulmuştuk. o patikadan içeri girdiğimizde karşımıza ilk çıkan odaya daldık ve burası bir işkence odasıydı. ve duvarlar kan doluydu. ve etrafta kadın ilk çamaşırları. anlamıştımki burası sadece bir tane değildi. evi dolaşmaya devam etmek zorundaydım. bir adama burda gizlenmesini işaret ettim ve geri kalanlarla evi dolaşmaya devam ettik. ve 10 - 15 adım sonra ağlama sesi duymştum. girip baktıgımda kadınmız ordaydı ağlıyordu. karşısında testereli bir adam duruyordu. ve onu bileyliyordu. adama hemen bıcak fırlattım ve kadını alıp cıktım.
Teşekkür Edenler: