Tekil Mesaj gösterimi
  #25 (permalink)  
Alt 31.01.10, 15:45
jjjensen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
jjjensen
bi rain

Kaydolma: 28.10.09
Kadın
Teşekkürler: 549
Üyeye 526 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Müslman olmayan kişilere hayran olmak

Uchihaİtachi demiş ki:
- Dediklerinin hepsi yanlış avrupalaşmayla başladı.Bak Türk lerde ne arza geçme ne namus kirletme inan eskiden yokmuş.Cidden bir kadın görünce sen benim namusumsun kabul edersen derlermiş.İşte avrupa ile kaynaşmışlar böle olmuşlar.Tabi onlarla kaynaşcaz ama onların kültürünü degil teknolojisini alcaz.Avrupalı şalvar giyince nası avrupa modası olupta Türkiye'deki biri giyince köylü oluyoya işte böle.Biz onlarıdan böle şeyleri aldık malesef.Bizim dinimizde küfür bile etmek kötü bişey iken onlarda dolu.Bir amerikan filmindeki küfürle Türk filmindeki küfür arasında neler neler var.Yani Türk'ler anadoluya gelince avrupalara medeniyeti ögretse bile hep dışlanıyolar.İşte peygamberimiz diyoki onların bu kültürünü almayın.Gidip ilmini getirinde demiş ama yanlış bilmiyosam....

Çanak kalede ne şehit ler varki üzüm yiyolar sırf 1 tane üzüm.Kup kuru ekmek.İşte bunlar müslümanların aza kanat ettini gösteriyo.Komşun açken sen dok yatıyosan bizden degilsin die bir sözü var Peygamberimizin.Biz yardım yapıyoruz elimizden geldigince.En azından dinini hiristiyan yap saan tavuk verelim demiyoruz ....

dediklrimin neresi yanlış yaw hayret doğrusu.ben zaten peygamberin dediğinden farklı bişiy demiyorum ki. şartlandırmışsın kendini bu kız bana zıt düşüncede diye. sen çok da iyi bakma sadece islamı biz türklerle bağdaştırma. iranlılar araplar vs... biz onların yüzünden batıya o biçim görülüyoruz. sonra bende biliyorum medeniyet nerden doğmuş. bende biliyorum çanakkale şehitlerini. gittim bizzat gördüm hala kemikler var toprak üstünde. her metrekareye 10000 mermi düştüğünü de biliyorum konu bu değil ama
bir kere küfür küfürdür
ayrıca avrupanın ilmini bilmini alıp siyasetini almamamız gerektiğini de biliyorum.
müslüman ve müslüm geçinenleri ayırıpda konuşmalısın. ne müslümanlar var ortada ağzında Allah lafı eksik olmayan ama vatanını 10 kuruşa satmaktan çekinmeyen. kim olduklarını da ii anlamışsındır.