Tekil Mesaj gösterimi
  #6 (permalink)  
Alt 28.01.10, 13:35
dawen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dawen
Yavru Baykuş

Kaydolma: 28.01.10
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 3 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Knight OnLine'ın Masonlarla İlgisi

Zohako demiş ki:
- Herkez aynı değil.Ben etkilendim sen etkilenmedim.
Ve Çılgın TÜRKLER..
Ya ben MÜSLÜMAN yada TÜRK olduğum için utanmalıyım..
Yada Sizin GİBİLER...
MASON.. Herkes MASON.. ATATÜRK'ede Mason dediniz ama Bize Bi VATAN verdi.
Başınıza Hükümet Diye Aldığınız adam ALLAH diye diye yedi memleketi.
Knight oynuyorum diye mason oluyorsam olayım anasını satayım.
ATATÜRKÇÜLÜK masonluksa;

MASONUN ÖNDE GİDENİYİM...

Şimdi Videoyu youtube denen israil firmasının sitesinde izledim de =)
6 Köşeli yıldızın anlamını bile bilmeden gereksiz gereksiz hareket eden arkadaslar bu sizin için:
6 köşeli yıldız masonluktan yahudilikten ve israilden daha eskidir. Hz.Süleyman'ın mühürüdür. bir peygamber ve kral sembolüdür.
masonlar hiram abiff'in süleyman tapınağında öldüğüne inandıklar için kendilerine 6 köşeli yıldızı seçmişlerdir. tapınak kudüste olduğu için israilde bu yıldızı bayrak yapmıştır. ayrıca: 1920 heal yapınca cıkan yıldız STARPOLE yıldızının astronomik temasıdır. Mısır gizemleriyle baya bi hevesli ve ilgili olduğum için yıldızların bir çoğunu biliyorum. bi AYRICA daha: Apostle birleşmiş devletler ingilizcesinde büyü yapan seherbaz anlamına gelir. oyunu kuranlar US asıllıdır. bi AYRICA daha daha : Oyundaki yaratıkların %90 lık kısmı isimlerini yıldızlardan ve astronomik durumlardan alırlar. LOBO, LUPUS, ANTHARES, ATROSS, SAMMA, GİAGANTİC, RAPTOR vs vs. Ayrıca Ayrıca Ayrıca Oyun israille bağımsız bir finlandiya şirketi olan GamersFirst oyun gurubuna aittir. Kurucuları oyunun bu kadar popüler olacağını düşünmemişler ve en iyi teklif verene satmışlar. Bakınız [K2Network Academy U.S. 2006 Repatuare] K2 Network bir oyun gurubu değil İNTERNET ANİMASYON şirketidir. daha fazla bilgi isteyen olursa P.M atsın. siteye sadece bi download için üye oldum ama bu gidişle çıkamicam =)

Okuyanlara Teşekkürler.
Ayrıca BEŞİKTAŞ'lı kardeşimin yolladığı videoda 1920 Healin Şekline çooook dikkatli bak. neye benziyomuş =)
xD

Alıntı Çalıntı değildir. Bilgi sermayesidir. Selametle...

KeLbayKus.com [Buda Benden Reklam Olsun ] =)

Bu mesaj; dawen tarafından '28.01.10 - 14:00' tarihinde değiştirildi. Sebep: Videoyu İzlememiştim :)
Teşekkür Edenler: