Tekil Mesaj gösterimi
  #13 (permalink)  
Alt 25.01.10, 17:11
uhdade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
uhdade
Yavru Baykuş

Kaydolma: 20.01.09
Kadın
Teşekkürler: 16
Üyeye 23 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: TC vatandaşı olanlar mutlaka izlemeli. Bize böyle milletvekilleri lazım!!!

merhabalar epeydir girmiyordum bu siteye ve ben de yorum yapmadan çıkamayacağım bana biraz... hatta ,birazında üstün de taraf tutuluyormuş gibi geldi bu sitede siyaset yapılacaksa yada şöyle söyleyeyim gençlerimize seçim yaklaşırken siyasi partilerin özellikleri anlatılacaksa ki bunu yapıyorsunuz diğer partilerin de olumlu yada olumsuz yönlerini yazabilirsiniz o zaman işte böyle bir örnek site diyebilirim ...............

HarektOrdusu demiş ki:
- "Karşıtı olduğum siyasi partinin taraftarları lütfen benim konuma yorum yapmasın..."

Diye bir uyarımı gördün de böyle bir yorum yapma ihtiyacı hissettin anlamadım. Buyur istediğin yorumu yap, tartışalım. Tartışmaya açığım hangi partiden olman benim için sorun değil. Ben aynı siyasi görüşü taşıyan kişiyle de tartışırım.. Ve 3. kez söylüyorum ben olayı CHP açısından değil, bir milletvekili açısından yazdım. Başlığa bakabilirsin.
bu millet vekili hangi partinin acaba?

millet vekilini tekrar dinledim şuna inanın ki ben a veya b partisi herhangi bir siyasi partiyle alakam yok Türkiye Cumhuriyetini ve bu ülkede yaşayan tüm insanların huzur için de yaşayıp ve yaşatabilen bir parti halkın partisi olmalı milletvekilimiz çok güzel akp yi eleştirmiş iki dönemdir seçilen akp nin hiç mi olumlu yönleri yok ve türkiyede yaşayan bunca insan neden ikinci kez seçme cesaretini göstermişler

Bu mesaj; uhdade tarafından '25.01.10 - 17:30' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.