Tekil Mesaj gösterimi
  #42 (permalink)  
Alt 17.01.10, 13:00
NoMaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
NoMaD
Uzman Baykuş

Kaydolma: 25.07.09
Erkek
Teşekkürler: 283
Üyeye 162 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: İngiliz Komutan Haklıydı

Sonduraq demiş ki:
- Kıyafetler açık seçik olmasın herkes kara çarşaflara bürünsün,O zamanda gider başka ülkelerin kadınlarına imrencez yane doğal açık kıyafet başkadır transparan başkadır ama yane iki türlü olsada ne fark ederki?Halkı bilinçlendirdikten sonra hepsi olacak inşallah
işte beklediklerini görüyorsunuz
kadınlar kapanmasın gözlerimiz bayram etsin. onlar kapanınca para yabancıya gidiyor vallahi arkadaşım gülmemek elde değil. fethullah cemiyetinin kanallarından bahsetmişsin hadi onları bende sevmiyorum da peki onlardan başka hiç bir kanal mı yok? şapka devrimi diyorsun. sen çok mu şapka takıyorsun da onun devriminden bahsediyorsun? kuran evde öğrenilsin diyorsun ne de olsa evde öğrenilir diyorsun. o zaman sana kalsa okulu da okuldaki derslerini de eve taşıyacaksın içinizde çemiyetçilere, dindarlara karşı nefret bir önyargı olması doğal ben de var önyargılar komunistlere karşı (kimse üstüne alınmasın). ama ben yine de sevmesem de onları anlamaya çalışıyorum neden böyleler diye. mesela sen hayatında kaç kere camiye gittin? kaç kere kuran okudun? kaç kere namaz kıldın?
sert konuştuysam afola
Teşekkür Edenler: