Tekil Mesaj gösterimi
  #19 (permalink)  
Alt 15.01.10, 19:02
NoMaD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
NoMaD
Uzman Baykuş

Kaydolma: 25.07.09
Erkek
Teşekkürler: 283
Üyeye 162 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın İSRAİL SÖZLERİ

[QUOTE=HarektOrdusu;176415]Doğan Medya'mı Yahudilerle dost? Hadi ama hayatımda böyle saçma bir şeyi ilk defa duyuyorum. Senin bu sıktığın palavrayı Doğan Medya'nın en büyük rakibi bile sıkmaz gerçekçi ol biraz
Ayrıca bir TV programının gerçekleri anlatması kadar doğal birşey yok. Ve son olarak Kurtlar Vadisi /Pusu /Terör/ Irak bir vurdulu kırdılı adam öldürme dizisi değildir. Baktığında aslında Dünya'daki olayları birebir anlatan bir dizidir. Bu diziyi izleyenin Dünya gündeminden biraz haberdar olması gerekir. Dizi'nin 3 bölümünde adam ölmedi diye reytinglerin düşmesi bizim millletin ne kadar cahil olduğunu kanıtlar.

sen üslubunu bozmuş olsan da ben bozmadan sana anlatmaya çalışacam
1.si dediğimin tamamen senaryo olduğunu zaten sonunda belirtmiştim. görmediysen sorunu kendinde ara. doğan holdingin kimlerden olduğunu çok iyi biliyorum. zaten bu kadar kurtlar vadisi hayranıysan ve onların kimler olduğunu hala öğrenemediysen suç ben de değil. dur hatta sana şunu sorayım sence doğan holding kimlerin elinde? Almanların mı ? cevabını bekliyorum
2.si ben diziye vurgulu kırgılı kötü bir dizi demedim. ben de izliyorum hatta. sadece şüphemi dile getirdim.
eğer sen olayları sorgulamıyorsan, direk "evet bu doğrudur doğruysa iş bitmiştir" diyorsan ben bir şey diyemem sana.
Allah'a emanet ol.