Tekil Mesaj gösterimi
  #8 (permalink)  
Alt 14.01.10, 14:58
Joannie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Joannie
Lonely...

Kaydolma: 15.07.09
Kadın
Teşekkürler: 1.351
Üyeye 613 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: RECEP TAYYİP ERDOĞAN ın İSRAİL SÖZLERİ

NoMaD demiş ki:
- Bir de şu açıdan düşünün: Bu iş kasıtlı olarak yapıldı son 3 bölümdür kurtlar vadisinin reytingleri hiç tavan yapmıyordu. mutlaka izleyici sayılarını sabitleştirmeleri gerek. böyle bir olay oldu ve sonra.... evet 76. bölümü bir çok kişi izleyecek ve çok büyük bir reyting patlaması olacak tahminimce. şimdi kurtlar vadisi filistin isimli bir film çıkartacaklarını söylüyorlar. bunu kurtlar vadisini sevmediğimden değil (aslında hep takip ettiğim ve sevdiğim dizi ayrıca) sadece ortada bir boşluk görüyorum: doğan holdingin bir kanalına tekrardan yayına giriyor (artık doğan gurubunun kimler için çalıştığını biliyor olmanız gerek). reytingler hiç tutmuyor, en büyük gelir kapısı kapanmaya başlıyor. sonra acaba şunu mu diyorlar "ya biz öyle bir iş eyleyelim ki bu dizi eski gücüne kavuşsun.". ondan sonra da acaba panafilm yetkilileriyle şöyle mi konuşuyorlar "siz şu filistin konusunu işleyin biraz arada israile de göndermeler yapın. tüm medyanın ilgisini çekersek dizi eski gücüne kavuşur. israillileri dert etme onlar bizden ayrıca bir de siz bir film de yaparsınız tam olur. biz film yapmanız için her türlü ortamı hazırlarız"
tabi bu sadece senaryo. belki gerçektir belki de değildir. ama benim inandığım bir şey var ki büyüklerimizin dünyası medyaya yansıtılandan çok farklı.

Medyaya bu denli şüpheyle yaklaşman çok takdire değer...

Ama Kurtlar Vadisi gerçeklere cidden çok önem veriyor.
Bırakalım insanlar "ağızda eriyen bihter'leri" izleyeceğine varsın bunu izlesin.

Ama ben de aynı senin gibi şüphe ile bakıyorum medyaya.

Gerçeğe Selam
Şüpheciliğe devam
Teşekkür Edenler: