Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 12.01.10, 00:51
RockyRambo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
RockyRambo
Kovuldu!

Kaydolma: 07.12.09
Erkek
Teşekkürler: 10
Üyeye 32 kez teşekkür edildi
Standart İhanet Ve İntikam

Nefret Ve Kin :Bölüm 1
UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

Alper 12 Yaşında Kendi Halinde Uslu Bir Çocuktu Taa Ki O Güne Kadar.....

Saat : 00:42 Yer İstanbul/Taksim

Alper Uyumadan Önce Su İçmek İçin Mutfağa Giderken Birden Bir Ses Duydu.Elinde Suyu Etrafa BakarkenBirden Anne Ve Babasını Bulamadı Evin Hiçbir Yerinde Yoktular.Alper Korkmaya Başladı Kendini Odasına Kapattı Kapıyı Kilitledi Sonra Tırnaklarını Yerken Bir Ses Duydu :
'Çık Bakalım Alper Sana Bir Süprizim Var '
Alper Yatağın Altına Girdi Nefes Almıyor Konuşmuyordu Ki Kapının Kolu Birden Açıldı....
Devamı Yakında
Alper Ve Yeğeni

Adam

Biliyorum Çok Kısa Oldu

Eeeee Yorumlar

İhanet Ve İntikam : Bölüm 2

Saat 00:52 Yer : İstanbul / Taksim

Adam İçeri Girdi. Alper Aper Çok Korkuyordu Adam Bir Süre İçeriye Göz Attı Ama Alperi Bulamadı. Tam Çıkacakken Alperin Korkuyla Nees Alış Seslerini Duydu. Hemen Yatağın Altına Eğildi Ama Alper Önlem Olarak Babasının Kelebek Bıçağını Almıştı Yanına Hemen Adamın Kafasına Batırayım Derken Adamın Eline Battı Adam Acı İçinde Kıvrılırken Alper Üst Kata Çıktı En Arka Odaya Saklandı.
Bu Sırada Adam :
'Seni Lanet Çocuk Seni Doğruyacağım Öldüreceğim Yatağına Sıçıp Garajını Yakıcam Acı İçinde Öleceksin Çık Hemen Çık '
Alper Hemen Telefonla 155 i Aramaya Koyuldu 155 Yazdı Telefonu Kulağına Getirdiğinde Şu Seslen Karşılaştı :
'Alper Aradığın Numaraya Ulaşılamıyor Hehehe Orada Dur Geliyorum '
Alper Çok Tırstı Ve Korktu . Hemen Bir Şeyler Düşünmeye Çalışırken Adam Geldi
Ve :
'Alpeeeer Bugün Senin Son Günün Ölüceksin ' Dedi.
Ve Silahını Çıkardı Alper Camın Altında Ağlıyordu Ve Kendi Kendine Söyleniyordu :
'Ne Yapıcam Ne Yapıcam Düşün Düşün Ölmek İstemiyorum Yardım Edin '
Adam Alpere Yaklaşmıştı Ki Cam Kırıldı Adam Camdan Bakmaya Başladı Bu Dalgınlıktan Faydalanan Alper Kaçmaya Başlamıştı Ki Silah Sesi Duyuldu.Alper Hemen Odaya Döndü Adam Yerde Yatıyordu Kafasından Kanlar Damlıyordu
Çok Korkunç Bir Vaziyetteydi Adam Camdan Bakayım Dedi Alper Tam Bu Sırada
Garip Bir Adam :
'Dur Sakın Cama Yaklaşma ' Dedi.
Alper Arkasını Döndü Denileni Yaptı Sonra Adama Şunları Sordu :
'Kimsin Sen Ve Bunlar Beni Neden Öldürmeye Çalıştı ? '
Adam :
'Ben Tolga Ben Ve Birkaç Kişi Masumları Kurtarmaya Çalışan Bağımsız Bir Ekibiz Ve Bunlar Büyük Mafya Babası Numan Öztarağın Adamları .'
' Niye Birbirlerini Vurdular ? '
'Başına Ödül Konmuş Galiba Hadi Buradan Uzaklaşalım Bizi Bulurlarsa Ölebiliriz. '
' Nasıl Gideceğiz Etraf Adam Dolu '
' Kısayol Diye Birşey Duymadın Mı ? '
'Kısayol Mu ? '
'Evet Kısa Yol Çatılardan Atlıyacağız '
' ?????????'
Böylelikle Binadan Bİnaya Atlayarak Uzak Bir Yere İndiler Sonra Tolga (Garip Adam)Cep Telefonunu Çıkarır . Sonra :
'Kod:75737 Ben Tolga Çocuğu Kurtardım Beni Hemen Gelin Alın '
'Kod:75737 Tamam Bekle Tolga '
Aradan 15 Dakika Gelir Bir Adet 1998 Model Kartal Gelir . Çocuk :
' Şey Cip Felen Gelmesi Lazım Değil Mi ? '
'Dikkat Meselesi Cipe Binsek Bizi Tanırlar .'
Arabaya Binerler Ama Arabanın İçi Çok Teknolojiktir .Alper Şaşırır Tam Giderken İçecekler İçip Sohbet Ederler Ve Sonunda Binaya Varırlar.

...Devamı Gelecek ...

Bu mesaj; RockyRambo tarafından '12.01.10 - 19:45' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.
Sponsor