Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 11.01.10, 23:05
charlotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
charlotte
Black.Cat

Kaydolma: 11.09.09
Kadın
Teşekkürler: 1.312
Üyeye 445 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Ercan Saatçi ve Metin Özülkü

kasvet demiş ki:
- puhaha
komikti yane her insanda vardır biraz argo yada fazlasıyla ... onlarda kendi hallerinde eglenmis ama dısarı sızmıs bence bunu sanat olarak degerlendirmemek gerek (vidyonun altındaki yorumlar icin soyluyorum, adam o küfür etti diye bidaha küfrediyor ), 2 arkadas konusmus, bunların sanatcı kimligine bisiler diyenler bi kendilerine baksınlar derim ...
ama süper yane hakkını vermek lazım 10 yıl oldu
kusura bakma ama madem kendine bak diyorsun , tamam bakıyorum o zaman .. ve ben küfretmiyorum , oldu mu ? konu küfür etmeleri değil tam olarak zaten , o kadar insanın önünde küfür etmeleri .. yy'lardır sanatçı toplumun sözcüsü ve topluma örnek olacak insandır .. şimdi bunun doğru olduğunu mu savunuyorsun ?

B-L@L demiş ki:
- haha gercekten super olmus ama buranın yayınlanmayıp sızdırılmaması lasımdı ama olsun bizim kimseden gizlimiz saklımız yok zaten stadda 55.000 kişide gördü neresine tepki veriyorlar anlamıyorum
yendiyseniz yendiniz , diyeceğim bişi yok ... ama sizi de başkaları yeniyor , değil mi ? her takım bazen yener , bazen de yenilir .. aynı takıma defalarca yenilmiş de olabilir , aynı takımı defalarca yenmiş de .. ama bu insanların seçme özgürlüğüne laf söyleme hakkı vermez bize , yanlış mı düşünüyorum ? tamam , yendiniz , hala da yeniyorsunuz , tebrik ederim .. ama neden yendiğinizde ya da yenildiğinizde centilmence davranamıyorsunuz?
bu sözüm geneldir , sana psikolojik olarak saldırdığımı düşünme lütfen ..