Tekil Mesaj gösterimi
  #15 (permalink)  
Alt 30.12.09, 21:32
Estergon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Estergon
KeLBaYKuŞ

Kaydolma: 07.09.09
Erkek
Teşekkürler: 315
Üyeye 796 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Bir resim....

ZipMaker demiş ki:
- Vatan için şehit olurum demek güzel ancak bu askerler ne uğruna ölüyor? Düşünsenize başımızdaki adamın oğlu askere gitmiyor, üniforma giymeyi bırak silah tutmayı bilmiyor, bakanların çocukları iş kursun diye ilgili sektörde vergiler düşürülüyor. Bu adi şerefsizlerin oğulları sıcak denizlerde tatil yaparken benim askerim dağda buz gibi havada çatışmaya mı girsin? Milliyetçilik güzel ancak bir yere kadar. Doğduğumuz günden beri bu vatan için hepimiz ölmeyi göze aldık ancak bu şerefsizler ölmeden ölmeye hiç niyetim yok.

Estergon sana da okuyup yüksek makamlar için çalışmanı tavsiye ederim. Ancak o şekilde vatana millete hayırlı bir insan olursun. Avrupa devletlerinin finanse ettiği kalleş bir örgütün hain saldırısıyla şehit olarak değil. Bu ülkede artık insanlar şehide bile üzülmüyor, zaten ağlarsa ancak analar ağlar...
Ben ülkem, yüce milletim için şehit olmak isterim.
Yukardaki adamlara gelince.Onlarla da birgün hesaplaşacağız.Ya burda ya ötede.
Zaten Doğu ya giden herkez orada Şehit olacak diye birşey de yok.
Ben o mekanları da görmek isterim.Eğer gidip, geri dönersek birbir temizleyeceğiz.Herşeyi.Dağdaki hainleri de , bazı mevkilerde bulunan hainleri de.Hepsinin zamanı gelecek...