Tekil Mesaj gösterimi
  #5 (permalink)  
Alt 17.12.09, 21:15
TurklukOnurumIslamGururum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
TurklukOnurumIslamGururum
Genç Baykuş

Kaydolma: 25.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 4
Üyeye 12 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Biyokinezi(göz rengi değiştirme)

arkadaşlar bilmiyoreum ama şu krimson astral seyehatten bahsetti bende baktım astral seyehat nasıl yapılır ben bunları bilinç altı yaşıyorum zaten tam uyanırken sanki gökten vücudum yere iniyormuş gibi ama o zamanlar küçüktüm ve sadece bir şeye inanıyordum ve rüyamda onu görmek istiyordum yatağa yatmadan sürekli hayal kurardım ve rüyamda onu görürdüm ve rüyamda diyorum ki çok korkunç bir şeyler olunca bunun rüya olduğunu biliyorum bu benim rüyam istediğim herşeyi yapabilirim diyorum ve ben bunları dediğimi sabah kalkınca çok iyi hatırlıyorum sanki o anı yaşamış gibi ve bazen zarar görüyorum sabah uyandığımda o acıyı çekiyorum sonra geçiyo bazen rüyamda çok ilginç şeyler görmek istiyorum kendimi buna odaklıyorum ve o gece rüyamda onu görüyorum ve istediğim herşeyi yapabiliyorum rüyamda bilincim açık bi halde hemde kendi kendime bu benim rüyam hiç bir şeyden korkmuyorum herşeyi yapabilirim diyerek çok farklı görmediğim yerlere çıkıyorum ama bunları hatırlıyamıyorum sadece her istediğimi yapabileceğimi hatırlıyorum acaba bu astral seyehatmi bi bilgilendirseniz
ve bunlardan korktuğum için piskolojik tedaviye girdim geceleri çok karışık şeyler olduğu için o günden beri bunları yaşamıyorum 4 yıldır tedavideyim hiç bir şey yapamıyorum oysa rüyamda isteidğimi yapmak hoşuma gidiyordu ama arada sırada insanların görmek istemediği bazı varlıkları görüyodum anlayan anladı

ve bi sitede bunu buldum benim yaşadığım olayla aynısı

Daha sonralarda ki keşfim aslında astral seyahatin, karabasanın bilinçlilik hali olduğunu anladım. Karabasana yakalandığınız bir rüyada kendinize kaçış için bilinçli olarak yol açabiliyorsanız bunun adı astral seyahattir ve bu ilk başlangıç halidir yani ilk aşamadır kurtulduktan sonra uyanmazsanız ve uyandığınızda unutmazsanız astral seyahati başarmışsınız demektir

ama artık içtiğim hapların etkisiyle hiç bir şey yapamıyorum

Bu mesaj; TurklukOnurumIslamGururum tarafından '17.12.09 - 21:23' tarihinde değiştirildi. Sebep: Üst üste birden fazla mesaj yazamazsınız.