Tekil Mesaj gösterimi
  #18 (permalink)  
Alt 07.12.09, 14:30
Equilibrium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Equilibrium
Genç Baykuş

Kaydolma: 02.12.09
Erkek
Teşekkürler: 0
Üyeye 14 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Türkiyeyi Utandıran Beşiktaşlılar ...

UyarıGörmek için lütfen buradan üye olunuz.

resimlere bi kan arkadaşım o toz kondurmadığın taraftarının en seçkin üyelerinden birkaçı...

tribün terörü her takımda var

galatasaray: küfürde sınır tanımıyor maalesef

beşiktaş : küfür ve vurulma olayı inönüde oldu kendi içlerinde çatışma var yönetim ve çarşı arasında

Fenerbahçe : rambo okan - bıçaklı kovalama ve yine kendi içinde gfb liler 1907 ler ve yönetim arasındaki kriz hep kapatılıyor.haaa votka şişesini ve halemin kafasını yaran parayı unutmayalım.

herkez kendi kapısının önüne baksın...

gereksiz tartışmaları bırakın tarih sonuca bakar kadroya değil...

evet fenerbahçe manchesteri 1-0 ve 3-0 ile chelsea yi 2-1 yendi ve gurur duyduk.(en azından ben duydum)

beşiktaş barcelona ve manchesteri 3-0 ve 1-0 yendi yine gurur duyduk..

galatasaray milan - real madrid (2 defa) - barcelona - arsenal - bayern munich -..... gider durur

önemli olan bunu kupa ile tamamlamaktır.

beşiktaş süleyman seba ya yaptıklarının acısını çekmektedir.yıllardır sabit bir kadro kuramamış ve borç ilerlemiştir.efsane altyapısı bitmiştir.

fenerbahçe yıllarını brezilyalılara adamış ve tarihi boyunca "takım oyunu oynayanlar tarihe geçerler" lafını asla umursamamıştır.her maçlarını 1-2 kişi kurtarır bu pierre olur alex olur. galatasaray galibiyeti kendilerine yetmiş ufukları dar kalmıştır.altyapı yoktur.

galatasaray uefa ve süper kupa şampiyonu olunca parayı kullanamadı ve şampiyon hocayı lucescu yu göndererek tarihinin en ağır hatasını yaptı. jardel gibi bi adama verilen para bugün guizaya verilenin üstündeydi unutulmasın...

hiç bir türk takımının avrupada kaybetmesini istemem ligde taraf tutun ama dışarda asla.Bakın almanyaya ingiltereye giden taraftarlara hengi takım olursa olsun fener bjk galatasaray formasını yan yana görürsünüz.işte bu medeniyet ve çağdaşlıktır.

ama yukarıda yapılan sadece cahillik. kızmayın kavga etmeyin tartışmayın gözlerinizi açın

sevgiler