Tekil Mesaj gösterimi
  #7 (permalink)  
Alt 05.12.09, 16:36
kalibur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kalibur
Genç Baykuş

Kaydolma: 19.08.09
Erkek - 35
Teşekkürler: 5
Üyeye 4 kez teşekkür edildi
Standart Cevap: Bir Sokak Köpeğinin Anlattıkları

bnde kucukken cok kotu bı olay yasamıstım hem kotu hem guzel bır arkadasım yardı tam sapık bı tıp yavru 2 kedıden 1nı kopegının onune attı kopek onu ısırarark oldurdu ıcım acıdı ama cocuk bnden buyuktu bısı yapamıodum 2. ledıyı baglamıstı bnde cozemıcegımı bılıyordu elım yırtılsa bıle ıpı koparıcam dedım yavru kedının dıgerıne elıme aldım ıpı kuvvetlıce cektım 11 yasındakı bı cocugun gucu nekadar olabılırkı ama ıp koptu bnde dogruca apartmanıma dogfru kosmaya basladım ama o anda sadece kedının hayatını dusunuodum aslında arkamdakı kopek kedıyı degıl benı ıstıodu arkadasım arkamdan salmıstı kopegı bn bınaya gırıp kapıyı kapattım sonra eve cıktım ıp yuzunden elım boydan boya kesılmıstı kedı korkudan cırmalamıstı benı ama o kurtarma duygusu herseye bedel arkadaslar kedıyı besledım doyurdum annem 1 gecelık evde kalmasına ızın werdı dunyanın en mutlu cocugu bndım 1 gece boyunca yanımda yattı kedı daha sonra hayvan barınagına vermek ıcın babam elımden aldı anlattıgına gore kedı 4-5 kere kacmya arabaya gerı donmeye calısmıs cok uzulmustum ama bı yandanda cok sewınmıstım cocuklugumda bna hayvan sewgısını veren en ana olaydır
Teşekkür Edenler: