Tekil Mesaj gösterimi
  #1 (permalink)  
Alt 30.11.09, 06:20
Sonduraq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Sonduraq
Efendi Baykuş

Kaydolma: 06.10.09
Erkek - 32
Teşekkürler: 157
Üyeye 238 kez teşekkür edildi
Standart Türkiyeyi Utandıran Beşiktaşlılar ...

Sadece Kınıyorum ..! Bu Çarşımıdır.Yakıştımı?DelikanLıLık ßumudur?.Beşiktaş Şampiyonlar Lig'i Maçında Rakibi M.United ile Karşılaşmasında İngilizlerin Sahasına Gitti.Milli Futbolcumuz Tuncay Şanlı Ve Eski miLLi Futbolcumuz Tugay Onlarda Maçı İzlemek İçin Gittiler.Tuncay Şanlı Stadyumun Dışındayken İngilizler İmza İstiyordu Ve ilgi Gerçekten Büyüktü.Daha Sonra Kendini biLmez Türk Futbol'unun İleri Gitmemesi İçin uğraşan Densiz Beşiktaş Taraftarı Olan 3 5 Adam Tuncay'a Önce Küfrederek Saldırdı Daha Sonrasındada Tuncay'ın Üzerine Yürüyerek Kavga Ettiler.Tuncay Şanlıyı Bulundugu Yerden İngiliz Ler Kurtardı Direk Stadyumun İçindeki Şeref Trübünün Oraya aLındı.Tuncay Oraya Beşiktaşı Desteklemek İçin Gitmişti...Daha Sonra Tuncay'ın morelleri alt Üst olmuştu çünkü ingilterede kendi vatandaşları Ona Küfredip Hakaret Ederken İngilizler Onu Korudu.Tuncay Daha Sonra Açıklama yaparak Burada Mutluyum Türkiyeden Neden Gittigimi Anlamışınızdır Artık Dönmeyi Düşünmüyorum Olaylar kaRşısında Utanıyorum dedi.Beşiktaş Oyuncuları'da Tuncay'a Destek Vererek Bu Kişiler BeşiktaşLı oLamaz Dediler.Peki Ama Bu Kin Nefret Futbol Terörü Yapan Beşiktaşlı bir Grup Bunlara Devam Etmiyecekmi.!!! Futbol Adına Türk'lük Adına Utandırıcı Bir Durum
Sponsor